منو

وکیل باشی

به دنیای وکیل باشی خوش آمدید.

اگر قرارداد ، لایحه و آموزش مورد نظر خود را پیدا نکردید همین الآن با وکیل باشی تماس بگیرید.

داستان وکیل باشی

هموطن و دوست عزیز


از صمیم قلب خوشحالیم که برای اولین بار مجموعه ای را تحت عنوان (وکیل باشی) در اختیار هموطنان خود میگذاریم تا از این رهگذر بتوانند حداقل اگر به هر دلیلی نتوانستند وکیل متخصص خود را اخذ کنند؛ خود نیز بتوانند با کمک گرفتن از این مجموعه در حد یک وکیل متخصص ابتدا در جریال محتوا و ماهیت مشکل حقوقی خود قرار گیرند و سپس خود بتوانند با توجه به راهنما و راهکار تصویری و عملی گام به گام موجود در وکیل باشی، خود بتوانند از پس حل مشکلات حقوقی خود برآیند.و یا حداقل نیز در صورتی که وکیل داشتند خود نیز به توانند همانند یک متخصص در کنار وکیل خود آگاهانه به از مسائل حقوقی خود با خبر باشند.

مجموعه وکیل باشی چگونه به رسالت مهم حقوقی خود کمک می کند؟


می دانیم که زندگی در هرجای دنیا در تحلیل نهایی مجموعه‌ای از زمین‌های بازی است و خوشبختی انسان‌ها در وهلۀ اوّل در گرو دانستن این قواعد زمین‌های بازی است، مانند زمین بازی زناشویی، رانندگی، شراکت و خریدوفروش.

ازطرفی میدانیم که شهروندان هر کشور هرچه با این قواعد زمین بازی که اصطلاحاً به آن «ادبیات حقوقی» میگویند آشناتر باشند، تجربۀ بهتر و بیشتری از خوشبختی، پیشرفت و آسودگی خواهند داشت. این ادبیات حقوقی در تمامی سیستم‌های حقوقی غالباً در دو بخش پیشگیری (وضع قواعد و قرارها) و درمان (ضمانت اجرای تخلّف از قواعد و قرارهای بازی) است.

در «وکیل باشی» با توجّه به نیازهای گستردۀ مردم، ما هم تلاش داریم در هر دو بخش، خدمات و کمک رسانی بی سابقه‌ای را به همۀ ایرانیان سراسر جهان ارائه دهیم. برای اینکه به صورت بهتر و با کیفیتی بیشتر این خدمات را ارائه دهیم، نیاز داریم که هرکدام از این بخش‌ها را به صورتی کاملاً تخصّصی پیش ببریم. بنابراین در دو بخش کلّی قرارداد هوشمند الکترونیک (پیشگیری) و کلینیک حقوقی (درمان) کار خدماترسانی در «وکیل باشی» را پیش می‌بریم.

ما در وکیل باشی چه مساله ای از مردم را حل می کنیم؟


هماهنطور که میدانیم در کشور ایران بیشتر پرونده ها فاقد وکیل می باشد و مهمترین علت آن، هزینه بالای اخذ وکیل دادگستری می باشد.

وکیل باشی جامع ترین سامانه تخصصی مسائل حقوقی کشور است که شامل دو سامانه ؛ سامانه قراردادهای هوشمند (سامانه ای که افراد میتوانند برای انجام
کلیه معاملات خود با استفاده از هوش مصنوعی در کمتر از چند دقیقه قراردادی بسیار دقیق و ایمن به لحاظ حقوقی داشته باشند) و راهکارهای تصویری و فرم های قضایی (تمامی نیازهای پرکاربرد افرادی که دچار مسئله ی حقوقی میشوند، به صورت انیمیشن های تصویری و فرم های قضایی مورد نیاز شامل دادخواست،شکواییه، اظهارنامه و استشهادیه به همراه توضیحات آن ارائه شده است و با بالابردن اطلاعات مردم موجب احاطه بیشتر ایشان در مورد مسایل حقوقی شان می شود.) است.

معرفی اعضای تیم وکیل باشی


مریم پاریزی – وکیل پایه یک دادگستری
فائزه تاج مزینانی – وکیل پایه یک دادگستری

وحیده جهانی – کارشناسی ارشد حقوق
شهاب الدین طلعتی – کارشناسی ارشد حقوق
وجیهه شعربافیان – کارشناسی ارشد حقوق

محدثه طباطبایی – کارشناسی ارشد حقوق
مریم پاریزی – وکیل پایه یک دادگستری
فائزه تاج مزینانی – وکیل پایه یک دادگستری

شهاب الدین طلعتی – کارشناسی ارشد حقوق
وحیده جهانی – کارشناسی ارشد حقوق

وجیهه شعربافیان – کارشناسی ارشد حقوق

محدثه طباطبایی – کارشناسی ارشد حقوق