منو

وکیل باشی

به دنیای وکیل باشی خوش آمدید.

اگر قرارداد ، لایحه و آموزش مورد نظر خود را پیدا نکردید همین الآن با وکیل باشی تماس بگیرید.

آموزش تصویری دعوای طلاق

خرید

دعوای طلاق

ویدئو معرفی تهیه‌شده در تیم وکیل‌باشی، ویدئوی معرفی آن را مشاهده نمایید.

چگونه طلاق بدهیم؟ چگونه طلاق بگیریم؟

ازدواج نوعی قرارداد شرعی و حقوقی است که گاهی عده ای در میانۀ راه ترجیح می دهند که آن را نادیده بگیرند و از این قرارداد و وظایف و مسئولیت هایی که بر دوش آن ها قرار داده شده است، شانه خالی کنند.

عده ای از افراد بعد از مدتی به هر دلیلی احساس می کنند که باید این تعهد را پایان بدهند. هزاران دلیل وجود دارد که افراد می توانند بعد از ازدواج در هر زمانی، بخواهند که به تعهد مشترک زناشویی پایان دهند و زندگی شان را بدون در اختیار داشتن این تعهدات در پیش بگیرند.

قانون نیز همۀ پیش بینی های لازم را در این خصوص، انجام داده و احکام مربوط به آن را نیز صادر کرده است و افراد می توانند برای رهایی از مسئولیت ها، محدودیت ها، اختیارات، و … که قرارداد ازدواج آن ها را در مقابلشان قرار داده است، طلاق را در پیش گیرند.

برخی از سوالات مربوط به دعاوی طلاق

  • چگونه می توان به راحتی طلاق گرفت؟
  • چگونه می توانم از شوهرم طلاق بگیرم؟
  • چگونه می توانم زنم را طلاق دهم؟
  • طلاق توافقی چیست ؟
  • طلاق چه انواعی دارد؟
  • چگونه هم طلاق بگیرم و هم مهریه ام را دریافت کنم؟
  • چگونه می توانم زنم را طلاق دهم و مهریه ندهم؟
  • و ….

همۀ این ها سوالاتی هستند که هر روز بارها و بارها طی تماس تلفنی با کارشناسان تیم حقوقی وکیل باشی، مطرح می شوند. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که دلتان می خواهد پاسخی برای سوالات این چنینی خود دریافت نمایید می توانید یک بار برای همیشه با تمامی مفاهیم دعوای طلاق در فایل آموزشی مربوطه آشنا شوید.


فایل آموزشی دعوای طلاق به چه دردی می خورد؟

فایل آموزشی دعوای طلاق در بر دارندۀ دو گفتار است. این دو گفتار به صورت مبسوط و مشروح به بررسی مهم ترین امور این موضوع پرداخته است. گفتارهای این فایل از این قراراند:

گفتار اوّل ـ تعریف طلاق و نحوۀ درخواست آن
طلاق در لغت به معنای رهایی، ترک‌کردن و آزادکردن است و در اصطلاح حقوقی عبارت است از انحلال عقد نکاح با رعایت تشریفات ویژه.
براساس قوانین و موازین کشور نحوۀ درخواست طلاق، از سه طریق امکان‌پذیر است:
1ـ طلاق به درخواست مرد یا زوج، ۲ـ طلاق به درخواست زن یا زوجه و ٣ـ طلاق براساس توافق زوجین که در ادامه به توضیح هرکدام خواهیم پرداخت.
کاراکتر وکیل باشی-vakilbashi در حال اشاره به محتوای فایل آموزش ویدئویی آموزش دعوای دعوای طلاق به همراه فرم و لایحه های مورد نیاز آن.
شخصیت وکیل باشی-vakilbashi در حال معرفی و راهنمایی برای خرید فایل آموزش ویدئویی آموزش دعوای طلاق
جهت تهیه بسته فایل دعوای طلاق بر روی دکمه خرید در بخش جزئیات محصول کلیک نمایید.

جهت تهیه بسته فایل آموزشی دعوای طلاق بر روی دکمه خرید در بخش جزئیات محصول کلیک نمایید.

سایر آموزش های تصویری وکیل باشی در موضوع خانواده

این آموزش ها رو چه افرادی برای شما تنظیم کرده اند؟

همانطور که میدانید علم حقوق هم مثل سایر دانش ها کاملا تخصصی هست و از طرفی علاوه بر تخصص نیاز به تجربه عملی دارند؛ برای همین تیم وکیل باشی هم تمامی این آموزش ها را توسط وکلای پایه یک دادگستری و به سرپرستی گروه وکلای ناظمی (www.nazemigroup.com) برای شما تهیه کرده است. شما با تهیه و فرا گرفتن فهرست این آموزش ها میتونید هر خطر و ریسک حقوقی رو از خودتون دور بکنین؛ چرا که این آموزش ها چکیده تخصص و سالها تجربه وکلای پایه یک دادگستری رو به شما منتقل میکنه و میتونه بهترین سرمایه گذاری برای زندگی کاری و شخصی شما باشه چرا که نمونه این آموزش ها در هیچ کتاب و منبع حقوقی دیگه ای نیست.

nazemigroup.com

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]
به اشتراک بگذارید!

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

سوال یا نظر خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خرید