منو

وکیل باشی

به دنیای وکیل باشی خوش آمدید.

اگر قرارداد ، لایحه و آموزش مورد نظر خود را پیدا نکردید همین الآن با وکیل باشی تماس بگیرید.

پکیج دعاوی ملکی – 32 اشتباه رایج در دعاوی ملکی

خرید

پکیج ملکی

ویدئو معرفی تهیه‌شده در تیم وکیل‌باشی، ویدئوی معرفی آن را مشاهده نمایید.

بازار ملک و املاک پر است از دروغگو ها و کلاهبردارهایی که اگر سر برگردانی، بیچاره ات می کنند

 • اگر در زمینۀ مشاورۀ املاک فعالیت می کنید
 • اگر مهندس پیمانکار هستید
 • اگر می خواهید ملکی را بخرید و نگران عواقب احتمالی ناشی از مشکلات حقوقی آن هستید
 • اگر قصد فروش ملک دارید و می ترسید که به هر نحوی کلاهتان برداشته شود
 • اگر به نحوی، با مسائل مربوط به ملک و املاک، سر و کار دارید
 • اگر دانشجو یا فارغ التحصیل رشتۀ حقوق هستید
 • اگر مشغول کارآموزی وکالت هستید

این نوشتار می تواند حوزۀ کاری تان را دگرگون کند و فعالیت حرفه ای تان را از خطر ضررهای سنگین دور کند و رونق اقتصادی را برایتان به ارمغان آورد.

پکیج املاک چیست؟

پکیج املاک نام مجموعه ای است که از 32 فایل آموزشی تصویری تشکیل شده است. هر یک از این فایل های آموزشی تصویری، در بردارندۀ موضوعی است که هر شهروندی در طول زندگی اش حداقل یک بار با آن مواجه می شود.

فرقی نمی کند که شما چه کاره باشید، معلم باشید یا پزشک، وکیل باشید یا کارمند، مغازه دار باشید یا عکاس یا هر چیز دیگر، قطعا در طول زندگیتان با مسائل و مشکلات ناشی از خرید یا فروش یا معاملۀ خانه یا زمین مواجه شده اید یا خواهید شد.

فهرست 32 مشکل حقوقی در خصوص املاک، آپارتمان، زمین

هرکسی به داشتن خانه و سرپناه احتیاج دارد. هرکسی نیازمند این است که زمین یا خانه ای بخرد یا اجاره کند تا خانوده اش در امنیت باشند.

 • بازار ملک و املاک پر است از دروغگو ها و کلاهبردارهایی که اگر سر برگردانی، بیچاره ات می کنند. بسیارند افرادی که تمام سرمایه شان را صرف خرید منزل یا زمینی می کنند که سرپناه آن ها باشد؛ اما در دام کلاهبردارها افتاده افتاده اند و زندگی شان به تباهی کشیده شده است.
 • زیادند مشاوران املاکی که با وجود تجربه و سابقۀ کاری طولانی، گول نامردهای این بازار را خورده اند و موقعیت شغلی شان متزلزل شده است.
 • کم نیستند فروشنده هایی که به ناچار خانه یا زمین خود را مفت مفت فروخته اند و به دنبال راه کاری هستند که بتوانند معامله را فسخ کنند و ضررشان را جبران کنند.
 • خریداران فراوانی را می شناسم که تمام دار و ندارشان را صرف خرید خانه ای کرده اند که به چند نفر فروخته شده است.
 • عدۀ زیادی هم بوده اند که بعد از خرید منزل، مدت ها معطل مانده ند و نتوانسته اند فروشنده را ملزم به تنظیم سند رسمی کنند و این مساله آن ها را بسیار آزار داده است.
 • حتی موکلانی داشته ام که جزو مهندسان پیمانکار با سابقه بوده اند و در دام کلاهبرداری های این بازار افتاده اند و همه چیزشان به تباهی کشیده شده است.

و هزاران مشکل حقوقی دیگری که ممکن است دامن گیر هر کدام از شهروندان شده باشد.

این بازار شوخی بردار نیست

پیش از این که زندگی تان با یک امضای ساده پای قرارداد خرید و فروش ملک سیاه شود، به فکر بیفتید و چشم هایتان را باز کنید.

چگونه می توانم اطلاعات حقوقی خود را دربارۀ مشکلات ملکی افزایش دهم؟

بگذارید به عنوان یک وکیل باسابقه، رک و پوست کنده بگویم. شما می توانید هزاران وکیل را در سطح شهر خود پیدا کنید.

هر یک از این وکیل ها در یک زمینۀ تخصصی فعالیت می کنند و گاهی نیز، برخی از آن ها، هر موضوعی را در حوزۀ کاری خود می دانند و فعالیت خود را در هر زمینه ای مجاز می دانند؛ اما شما باید در جریان باشید که در میان این هزاران نفر، حتی به اندازۀ انگشتان دستتان نمی توانید، وکیلی پیدا کنید که دانش لازم و کافی را دربارۀ موضوع ملک و املاک و مسائل و مشکلات حقوقی آن داشته باشد.

پس علاوه بر هزینۀ فراوانی که هر یک از آن ها به روی دوش شما قرار می دهند، بی اعتمادی به دستیابی به نتیجۀ مد نظر، می تواند ذهن شما را مخدوش کند.

با توجه به تحقیقاتی که از سوی گروه حقوقی ما به عمل آمده است، شما در هر معاملۀ ملک و زمین، چه خریدار باشید، چه فروشنده، چه موجر باشید چه مستاجر، چه بنگاه دار باشید، چه مهندس پیمانکار، ممکن است با یکی از 32 مشکل حقوقی که در این پکیج به آن ها اشاره شده است، مواجه شوید.

مراجعه به وکیل، برای برطرف کردن هر یک از این مشکلات، می تواند هزینه های زیادی را روی دوش شما بگذارد.

فکرش را بکنید که برای کمک گرفتن هر مشکل حقوقی از وکیل، باید هر بار مبلغی بین 5 تا 10 میلیون تومان را بپردازید. این در صورتی است که شما بسته به میزان سر و کارتان با ملک و املاک، با این مساله مواجه می شوید و ممکن است در سال چنیدن سال مجبور شوید درخصوص این مشکل به وکیل مراجعه کنید.

برای مثال در طی 10 سال شما مجبورید (به فرض ثابت بودن هزینۀ مشاورۀ وکیل) حدود 100 میلیون تومان را برای گرفتن مشاوره در بارۀ مشکلات و دعاوی ملکی بپردازید.

این در صورتی است که پکیج املاک که در بردارندۀ سیر تا پیاز مشکلات حقوقی مربوط به املاک است و شما با پرداخت این مبلغ و خرید این پکیج، خود را برای تمام عمر، دربرابر مشکلات ناشی از این مساله بیمه می کنید.

از طرف دیگر، مشاهدۀ این فایل آموزشی تصویری چشم شما را نسبت به این مسایل باز می کند و اگر هنوز با مشکل مواجه نشده اید، شما از در افتادن به دام مشکل باز می دارد و اگر مشکل ایجاد شده باشد، راهکار حل فوری آن را پیش پایتان می گذارد.

پس خرید این فایل آموزشی می تواند سود مالی فراوانی را برای شما به ارمغان آورد.

چگونه می توانم اطلاعات حقوقی خود را دربارۀ مشکلات ملکی افزایش دهم؟

سیر تا پیاز دعاوی ملکی در 32 مرحله
تجربۀ کاری چندین ساله ام در زمینۀ مسائل حقوقی، به من فهمانده است که یکی از مهم ترین موضوعاتی که به صورت مداوم در دادگاه ها مطرح می شود، دعواهای مربوط به ملک و املاک است

 • اگر ملکی در رهن بانک دارید و با وجود پرداخت اقساط و تصفیه حساب، بانک همچنان از فک رهن منزل شما خودداری می کند می توانید با آموزش تصویری دعوای فک رهن، سریع ترین راه حل ممکن را برای برطرف کردن مشکل، پیدا کنید.
 • آموزش تصویری ابطال، اصلاح و فسخ سند به شما کمک می کند تا اگر دلتان خواست، با ساده ترین راه کارهای حقوقی، که فقط یک شخص آموزش دیده، (با فایل آموزشی مربوطه) از پس آن بر می آید، به راحتی سند خود را باطل کنید، آن را اصلاح کنید و در صورت نیاز آن را فسخ نمایید.
 • اگر مستاجر هستید و می خواهید که صاحب خانۀ خود را ملزم به انجام تعمیرات لازم در منزل کنید، می توانید بهترین ترفندهای حقوقی را در این رابطه، از فایل آموزشی تصویری دعوای الزام به تعمیرات اساسی، یاد بگیرید و در کوتاه ترین زمان به حق خود برسید.
 • شما می توانید به راحتی هر معامله ای را فسخ کنید؛ البته اگر به چند و چون حقوقی این مساله واقف باشید. می توانید آموزش های لازم را از فایل تصویری دعوای فسخ معامله بگیرید و به راحتی به خواستۀ خود برسید.
 • اگر خانه ای خریده اید و فروشنده از تنظیم سند آن منزل یا ملک، به نام شما سر باز می زند، اصلا نگران نباشید، زیرا ما در فایل آموزش تصویری الزام به تنظیم سند رسمی، به شما می گوییم که چطور می توانید به راحتی، فرد مورد نظر را به محضر بکشانید و ضمن تنظیم سند، خسارت های لازم را نیز از او دریافت کنید.
 • آموزش تصویری مطالبهٔ بهای زمین‌های مورد تصرف شهرداری. شهرداری گاهی زمینی را تصرف می کند و بهای آن را نیز نمی پردازد. اگر شما هم از این دسته افراد متضرر هستید که نمی دانید چطور باید برای دریافت حق خود آستین بالا بزنید، به شما پیشنهاد می کنم فایل آموزش تصویری مطالبۀ بهای زمین های مورد تصرف شهرداری را از دست ندهید.
 • آموزش تصویری دعاوی سرقفلی و حقّ کسب یا پیشه یا تجارت به شما که صاحب کسب و کاری هستید و ممکن است به خاطر بی انصافی صاحب مغازه تان، متضرر شده باشید، یاد می دهد که به راحتی حق کسب یا پیشه یا تجارت را دریافت کنید و حق خود را به چنگ آورید.
 • آموزش تصویری فروش مال مشاع. فروش مال مشاع از آن دسته مسایلی است که هیچ کس نمی تواند بدون داشتن آگاهی های لازم، با موفقیت از پس آن برآید؛ بنابراین توصیه می شود که با مشاهدۀ فایل آموزش تصویری فروش مال مشاع، به راحتی خود را از درافتادن به ضررهای جبران ناپذیر، رها کنید.
 • آموزش تصویری جرم تخریب و احراق اگر کسی با ایجاد تخریب و احتراق، موجب آسیب رساندن به ملک شما شده است، باید خسارت شما پرداخت کند. اما هر کسی نمی داند که برای دریافت این حق باید چه کند. شما جزو آن دسته نباشید، فایل آموزش تصویری جرم تخریب و احراق را مشاهده کنید و به راحتی حق خود را بگیرید.
 • اگر ملکی خریده اید و بعد از آن متوجه شده اید که فروشنده آن را به چند نفر فروخته است، و نمی دانید که چطور مشکل را برطرف کنید و سرمایه تان را برگردانید، فایل آموزش تصویری انتقال مال غیر می تواند راهکار های مناسب را در اختیار شما قرار دهد و مشکل شما را برطرف کند.
 • آموزش تصویری کلاهبرداری اگر مورد کلاهبرداری قرار گرفته اید و به دنبال سریع ترین راه ممکن هستید تا مشکل را برطرف کنید، فایل آموزش تصویری کلاهبرداری می تواند به عنوان بهترین پیشنهاد، در مقابل شما قرار گیرد.
 • اگر صاحب خانه هستید یا مستاجر، و به هر دلیلی دلتان می خواهد از راه های قانونی اجاره را فسخ کنید، سریع ترین و راحت ترین راه ممکن را با مشاهدۀ فایل آموزش تصویری فسخ اجاره، یاد بگیرید.
 • آپارتمان نشینی همواره با مشکلات فراوانی همراه بوده است. برای برطرف کردن مشکلات این حوزه، قوانینی وجود دارد که افراد شاکی می توانند می توانند به راحتی آن ها را برطرف کنند. فایل آموزش تصویری دعوای آپارتمان نشینی، بهترین راه حل ها را به شما ارائه می کند.

مطالبی که در پکیج املاک امکان دسترسی به آن ها فراهم شده است از این قرار است:

چرا پکیج املاک را ساخته ایم؟

من وکیل هستم و سال هاست که در زمینۀ انواع مسائل حقوقی فعالیت می کنم و با انواع مشکلات حقوقی آشنا هستم.

خانواده های زیادی را دیده ام که بعد از سال ها تلاش، همۀ پس انداز خود را صرف خرید خانه می کنند و در نهایت سرشان کلاه رفته و روزگارشان سیاه شده است.

می دانم که خیلی از آن ها حتی پولی ندارند که برای مشاوره گرفتن از وکیل هزینه کنند.

من نمی توانستم همچون صدها وکیل دیگر، از این بداقبالی های هموطنانم استقبال کنم و از طریق مشکل آن ها به درآمد برسم.

تصمیم گرفتم راهی پیدا کنم تا بتوانم به آن ها کمک کنم و مشکلشان را به صورت ریشه ای حل کنم.

تنها امیدی که در ساخت این فایل آموزشی، به من انگیزه می داد، این بوده است که بتوانم هزاران هم وطن را از گیر افتادن به دام کلاهبردارن نجات دهم و به آن ها اطلاعات کافی را بدهم که اگر دچار چنین مشکلاتی شده اند، باید چگونه مشکلشان را حل کنند؛ به گونه ای که حتی نیازی برای مراجعه به وکیل برای آن ها باقی نماند.

فقط خانواده ها و خریداران و فروشندگان خانه و زمین نیستند که می توانند از این فایل آموزشی استفاده کنند و مشکلاتشان را حل کنند. تمامی افراد شاغل در این زمینه نیز می توانند با کمک این فایل آموزشی، خود را از در افتادن به دام مشکلات اقتصادی رها کنند.

32 نکته برای موفقیت قطعی در دعاوی ملکی

چرا باید پکیج دعاوی ملکی را با 32 فایل آموزش تصویری به صورت یکجا خریداری کنید؟

ما در مجموعۀ حقوقی وکیل باشی، از وجود 35 وکیل خبره استفاده کرده ایم و با توجه به یافته های تحقیقات خود، به یک فهرست 32 موضوعی در خصوص مشکلات ملکی دست یافته ایم.
این تحقیقات به ما فهماند که برای برطرف کردن مشکلات ملکی، به صورت کامل، باید این 32 موضوع را مد نظر داشته باشیم.
هر کسی که در زمینۀ ملک و املاک فعالیت می کند، قطعا با یکی از مشکلات موجود و مطرح در این فهرست مواجه خواهد شد.
پس این پکیج را فراهم کرده ایم تا شما را از هرگونه سوال و ابهام به دور کند و بهترین راه حل ها را برای برطرف کردن آن پیش پای شما قرار دهد.
32 راه حل برای تمامی مشکلات ملکی
این پکیج در بر دارندۀ سیر تا پیاز مسائل مربوط به مشکلات ملکی است.
از این رو شما دیگر لازم نیست

این آموزش ها رو چه افرادی برای شما تنظیم کرده اند؟

همانطور که میدانید علم حقوق هم مثل سایر دانش ها کاملا تخصصی هست و از طرفی علاوه بر تخصص نیاز به تجربه عملی دارند؛ برای همین تیم وکیل باشی هم تمامی این آموزش ها را توسط وکلای پایه یک دادگستری و به سرپرستی گروه وکلای ناظمی (www.nazemigroup.com) برای شما تهیه کرده است. شما با تهیه و فرا گرفتن فهرست این آموزش ها میتونید هر خطر و ریسک حقوقی رو از خودتون دور بکنین؛ چرا که این آموزش ها چکیده تخصص و سالها تجربه وکلای پایه یک دادگستری رو به شما منتقل میکنه و میتونه بهترین سرمایه گذاری برای زندگی کاری و شخصی شما باشه چرا که نمونه این آموزش ها در هیچ کتاب و منبع حقوقی دیگه ای نیست.

nazemigroup.com

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]
به اشتراک بگذارید!

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

سوال یا نظر خود را درباره این مطلب ارسال کنید!

خرید