دسته بندی

زیر دسته موردنظر خود را انتخاب نمایید

قرارداد اختصاصی می خواهید؟

قرارداد رو الان سفارش بده

قرارداد اختصاصی می خواهید؟

فرم رو تکمیل کن
اطلاعات تماس خود را در فرم مربوط به سفارش ثبت کنید تا کارشناسان ما ظرف 24 ساعت کاری با شما تماس بگیرند.
با وکیل مشورت کن
اطلاعات اولیه لازم برای تنظیم قرارداد را به وکیل بدهید تا مناسب ترین چارچوب قراردادی برای شما مشخص شود.
ظرف 2 روز قرارداد رو بگیر
فایل قرارداد حداکثر ظرف 48 ساعت کاری آماده می شود تا شما با خیال راحت آن را به امضاء طرفین برسانید.
قرارداد رو الان سفارش بده

قراردادهای عمرانی و ساختمانی

در ساخت یک سازه و پروژه افراد زیادی درگیر شده و با یکدیگر همکاری می‌کنند. نکته مهم این است که این همکاری نباید بدون وجود فرم قراردادهای عمرانی و ساختمانی باقی بماند؛ زیرا که همکاری در پروژه‌های ساختمانی بدون وجود نمونه متن قراردادهای پیمانکاری عمرانی و ساختمانی، می‌تواند زمینه ساز ایجاد اختلافات بسیار و چالش های حقوقی فراوان گردد.

قراردادهای عمرانی و یا ساختمانی دارای تقسیم بندی‌های متفاوتی هستند که از انواع قراردادهای عمرانی ساختمانی می‌توان قراردادهای عمرانی تا پایان نازک کاری و همچنین قراردادهای ساختمانی تا پایان سفت کاری را نام برد. به شما توصیه می‌کنیم چنانچه قصد شرکت در طرح‌های عمرانی و پروژه های ساختمانی به صورت پیمانکاری چه غیر آن را دارید، جهت جلگیری از ایجاد اختلافات احتمالی در آینده بر سر مسائل متعدد، همکاری و توافق خود را بدون نمونه فرم قراردادهای عمرانی و ساختمانی باقی نگذارید.

مجموعه وکیل‌باشی به عنوان مرجعی برای دانلود انواع متن قراردادهای عمرانی و ساختمانی، برای راحتی شما عزیزان، بانک قراردادهای عمرانی و ساختمانی اعم از قراردادهای عمرانی تا پایان نازک کاری و همچنین قراردادهای عمرانی و ساختمانی تا پایان سفت کاری ساختمان را آماده کرده است که می‌توانید در این فهرست، با جستجویی ساده به انواع فرم قراردادهای عمرانی و ساختمانی دسترسی پیدا کرده و آن را به دو صورت word (قابل ویرایش_ ورد) و pdf (قابل چاپ_پی دی اف) دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهید. 

تماس
گفتگو
x
x
گفتگوی آنلاین
پاسخگوی سوالات شما هستیم

برای دریافت پاسخ در صوت قطع ارتباط آنلاین ، لطفا با فشردن دکمه ذیل ، اعلان مروگر خود را فعال کنید.

جهت شروع گفتگو پیام خود را تایپ و ارسال نمایید ، می توانید با نگه داشتن دکمه میکروفن صدای خود را ضبط و ارسال کنید.
صبور باشید ...