دسته بندی

زیر دسته موردنظر خود را انتخاب نمایید

قرارداد اختصاصی می خواهید؟

قرارداد رو الان سفارش بده

قرارداد اختصاصی می خواهید؟

فرم رو تکمیل کن
اطلاعات تماس خود را در فرم مربوط به سفارش ثبت کنید تا کارشناسان ما ظرف 24 ساعت کاری با شما تماس بگیرند.
با وکیل مشورت کن
اطلاعات اولیه لازم برای تنظیم قرارداد را به وکیل بدهید تا مناسب ترین چارچوب قراردادی برای شما مشخص شود.
ظرف 2 روز قرارداد رو بگیر
فایل قرارداد حداکثر ظرف 48 ساعت کاری آماده می شود تا شما با خیال راحت آن را به امضاء طرفین برسانید.
قرارداد رو الان سفارش بده

قراردادهای عمرانی و ساختمانی

در ساخت یک سازه و پروژه افراد زیادی درگیر شده و با یکدیگر همکاری می‌کنند. نکته مهم این است که این همکاری نباید بدون وجود فرم قرارداد عمرانی و ساختمانی باقی بماند؛ زیرا که همکاری در پروژه‌های ساختمانی بدون وجود نمونه متن قراردادهای پیمانکاری عمرانی و ساختمانی، می‌تواند زمینه‌ساز ایجاد اختلافات بسیار و چالش‌های حقوقی فراوان گردد.

قرارداد ساختمانی که به دو نوع قرارداد ساختمانی با مصالح و قرارداد ساختمانی بدون مصالح تقسیم می‌شود، از نوع قرارداد ساختمانی پیمانکاری به شمار رفته و به عملیات ساختمانی و اجرای ساختمان (با مصالح و بدون مصالح) می‌پردازد.

از طرف دیگر، قراردادهای عمرانی و ساختمانی دارای دسته‌بندی‌های متفاوتی هستند. از انواع قراردادهای عمرانی ساختمانی می‌توان قراردادهای عمرانی تا پایان نازک‌کاری و همچنین قراردادهای ساختمانی تا پایان سفت کاری را نام برد. به شما توصیه می‌کنیم چنانچه قصد شرکت در طرح‌های عمرانی و پروژه‌های ساختمانی به صورت پیمانکاری چه غیر آن را دارید، جهت جلوگیری از ایجاد اختلافات احتمالی در آینده بر سر مسائل متعدد، همکاری و توافق خود را بدون نمونه فرم قراردادهای عمرانی و ساختمانی باقی نگذارید. چرا که قرارداد عملیات ساختمان یا به عبارت دیگر قرارداد پیمانکاری ساختمان دقیق و کامل، بهترین و موثرترین راه‌حل وقوع اختلافات آتی میان کارفرما و پیمانکار خواهد بود. از  طرف دیگر، انواع قراردادهای ساختمانی pdf به شما کمک می‌کند تا بتوانید به نحوی صحیح و شایسته از حقوق و منافع خود دفاع کرده و همکاری امن و مطمئنی را آغاز نمایید.

انواع قراردادهای عمرانی pdf:

مجموعه وکیل‌باشی به عنوان مرجعی برای دانلود انواع متن قراردادهای عمرانی و ساختمانی که به انواع قراردادهای پیمانکاری+pdf نیز معروف اند، بانک قراردادهای عمرانی و ساختمانی اعم از قراردادهای عمرانی تا پایان نازک کاری و همچنین قراردادهای عمرانی و ساختمانی تا پایان سفت‌کاری ساختمان را برای شما عزیزان آماده کرده است که می‌توانید در این فهرست، با جستجویی ساده به انواع قراردادهای ساختمانی word وpdf دسترسی پیدا کرده و آن را دانلود کنید. تیم ما ارائه‌دهنده انواع قراردادهای عمرانی، نمونه قراردادهای ساختمانی، قرارداد عمرانی برای شما کارفرمایان و پیمانکاران عزیز است.

تماس
گفتگو
x
x
گفتگوی آنلاین
پاسخگوی سوالات شما هستیم
جهت شروع گفتگو پیام خود را تایپ و ارسال نمایید ، می توانید با نگه داشتن دکمه میکروفن صدای خود را ضبط و ارسال کنید.
صبور باشید ...