دسته بندی

زیر دسته موردنظر خود را انتخاب نمایید

فرم قضایی اختصاصی می خواهید؟

فرم قضایی رو الان سفارش بده

فرم قضایی اختصاصی می خواهید؟

فرم رو تکمیل کن
اطلاعات تماس خود را در فرم مربوط به سفارش ثبت کنید تا کارشناسان ما ظرف 24 ساعت کاری با شما تماس بگیرند.
با وکیل مشورت کن
با انجام مشاوره، موضوع پرونده خود را برای وکیل متخصص تشریح نمایید تا خواسته های دقیق برای طرح دعوا مشخص گردد.
ظرف 2 روز لایحه رو بگیر
فایل لایحه حداکثر ظرف 48 ساعت کاری آماده می شود تا شما اولین قدم برای پیروزی در دعوا را محکم بردارید.
فرم قضایی رو الان سفارش بده

شکواییه 

اولین قدم برای فردی که از وقوع جرمی آسیب دیده و قصد دارد این موضوع را در مراجع قضایی پیگیری کند، ارائه فرم شکواییه است. نمونه شکواییه، فرمی رسمی است که از سوی قوه قضاییه ارائه شده و افراد جهت شکایت از دیگری، می‌بایست از آن استفاده نمایند.

فرم شکواییه انواع مختلفی دارد. از انواع فرم شکواییه یا به عبارت دیگر شکایت نامه، می‌توان به انواع شکوائیه جرائم مالی، که مربوط به جرم هایی است که مرتبط با مال و اموال افراد می‌باشد، نظیر رشا و ارتشا، انواع شکواییه جرایم علیه اشخاص که شامل جرایمی است که بر نفس و جان افراد واقع می‌گردد، نظیر قتل یا ضرب و جرح، انواع شکواییه جرایم مربوط به املاک که فهرست دانلود انواع شکوائیه مربوط به ملک و املاک است نظیر فرم شکواییه تصرف عدوانی کیفری و در نهایت، انواع شکواییه های جرایم عمومی می باشد که شامل جرایم غیر قابل گذشت است؛ به این معنا که رسیدگی به این گونه جرم ها با رضایت شاکی متوقف نخواهد شد، مانند شرب خمر، زنا

مسئله ای که در حال حاضر وجود دارد این است که، با وجود اقسام شکواییه ها بسیاری از افراد نمی‌دانند که از کدام فرم شکواییه باید استفاده کرده و به دادگاه تقدیم نمایند، یا اینکه نحوه تنظیم شکواییه چگونه است؛ به همین دلیل ممکن است با ارائه شکواییه غیر مرتبط یا انتخاب عنوان اشتباه برای شکایت خویش، فرصت تعقیب و اقامه دعوا را از دست داده و از حقوق خویش محروم گردند.

مجموعه وکیل‌باشی، به عنوان مرجع انواع شکوائیه ها، برای شما انواع متن شکواییه را مهیا نموده تا با دانلود نمونه متن شکواییه مد نظر خود، بتوانید به بهترین شکل از حقوق خویش دفاع نمایید. متن شکواییه های موجود در سایت وکیل‌باشی، توسط وکلای پایه یک دادگستری متخصص در امور کیفری تنظیم شده  به همین دلیل به پیگیری خواسته و استیفای حقوقتان کمک شایانی خواهد کرد. شما می‌توانید با جستجو در بانک شکواییه، که حاوی لیست شکواییه های متفاوت است، متن شکواییه مورد نیاز خود را پیدا کرده و با خرید شکواییه، به دو نسخه ورد word (قابل ویرایش_ ورد) و پی دی اف pdf (قابل چاپ_ پی دی اف) آن دسترسی پیدا کرده و آن را دانلود کنید.

تماس
گفتگو
x
x
گفتگوی آنلاین
پاسخگوی سوالات شما هستیم

برای دریافت پاسخ در صوت قطع ارتباط آنلاین ، لطفا با فشردن دکمه ذیل ، اعلان مروگر خود را فعال کنید.

جهت شروع گفتگو پیام خود را تایپ و ارسال نمایید ، می توانید با نگه داشتن دکمه میکروفن صدای خود را ضبط و ارسال کنید.
صبور باشید ...