فرم قضایی مورد نظر خود را پیدا کنید.

لیست فرم های قضایی بخش دعاوی مربوط به قرارداد

فرم قضایی اختصاصی می خواهید؟

فرم قضایی رو الان سفارش بده

فرم قضایی اختصاصی می خواهید؟

فرم رو تکمیل کن
اطلاعات تماس خود را در فرم مربوط به سفارش ثبت کنید تا کارشناسان ما ظرف 24 ساعت کاری با شما تماس بگیرند.
با وکیل مشورت کن
با انجام مشاوره، موضوع پرونده خود را برای وکیل متخصص تشریح نمایید تا خواسته های دقیق برای طرح دعوا مشخص گردد.
ظرف 2 روز لایحه رو بگیر
فایل لایحه حداکثر ظرف 48 ساعت کاری آماده می شود تا شما اولین قدم برای پیروزی در دعوا را محکم بردارید.
فرم قضایی رو الان سفارش بده

رابطه قراردادی از جمله رایج ترین روابط میان افراد در حوزه کار می‌باشد. اشخاص به دلایل مختلف از جمله کسب سود و توسعه زندگی و … دست به انعقاد قرارداد با دیگری می‌زنند؛ اما گاهی اوقات به اختلاف خورده و به دنبال احقاق حق می‌روند. یکی از اقداماتی که در این زمینه انجام می‌شود، ارائه فرم دادخواست به مراجع قضایی است. یکی از انواع اوراق قضایی، دادخواست دعاوی مربوط به قرارداد است. دادخواست های امور قراردادی، فرم های رسمی هستند که در امور و دعاوی مربوط به قرارداد، به طرف مقابل ابلاغ می‌شوند. از فرم دادخواست های امور قراردادی، می‌توان دادخواست استرداد مبیع به علت فسخ معامله، دادخواست استرداد ثمن به علت بطلان معامله و … را نام برد.

تنظیم دادخواست های قراردادی، امری حساس بوده و نیازمند تجربه و مهارت بالا در این زمینه است؛ زیرا که در صورت عدم تنظیم صحیح، بیانات شما در نمونه متن دادخواست های مربوط به قرارداد می‌تواند علیه شما استفاده گردد؛ اما متاسفانه بسیاری از افراد که به انواع فرم دادخواست امور قراردادی نیاز دارند، بدون در نظر گرفتن نتایج و پیامدهای ارسال دادخواست غیر فنی، اقدام به ارائه نمونه دادخواست مربوط قرارداد ناصحیح به دادگاه، نموده و از این طریق خود را به دردسرهای بزرگ حقوقی می‌اندازند.

مجموعه وکیل‌باشی به عنوان مرجع دانلود انواع دادخواست قراردادی، این امکان را برای شما فراهم نموده تا با جستجویی ساده در بانک دادخواست دعاوی مربوط به قراردادها در سایت، بتوانید اقدام به دانلود فرم دادخواست امور قرارداد مورد نظر خود کرده و دو نسخه ورد WORD و پی دی اف PDF آن را دریافت کرده و مورد استفاده قرار دهید.

برای ثبت فرم دادخواست مربوط به قرارداد، باید متن دادخواست دعاوی قرارداد را که توسط وکیل متخصص تنظیم شده باشد را، در دفتر خدمات قضایی به ثبت رسانید تا از این طریق، خواسته شما پیگیری شده و به خواسته خود دست یابید.