چطور قرارداد سفارشی خودم رو دریافت کنم؟

فرم رو تکمیل کن
اطلاعات تماس خود را در فرم مربوط به سفارش ثبت کنید تا کارشناسان ما ظرف 24 ساعت کاری با شما تماس بگیرند.
با وکیل مشورت کن
اطلاعات اولیه لازم برای تنظیم قرارداد را به وکیل بدهید تا مناسب ترین چارچوب قراردادی برای شما مشخص شود.
ظرف 2 روز قرارداد رو بگیر
فایل قرارداد حداکثر ظرف 48 ساعت کاری آماده می شود تا شما با خیال راحت آن را به امضاء طرفین برسانید.
ثبت درخواست
title-bg

نظرات متنی

پیام های کاربران را بخوانید

افزودن نظر

تنظیم قرارداد سفارشی:

گاهی افراد با آغاز همکاری تازه با دیگری، به قرارداد مخصوص و منطبق با شرایط و توافقات میان خویش احتیاج دارند. قطعاً برای شما پیش آمده است که به دنبال تنظیم قرارداد اختصاصی با طرف مقابل خود بوده اید اما نتوانسته اید از طریق موتورهای جستجوی اینترنت، به متن قرارداد اختصاصی مورد نظر خود را دست پیدا کنید. 

قرارداد سفارشی:

قرارداد سفارشی به معنای این است که شما با انجام مشاوره رایگان با وکلای پایه یک متخصص امور قراردادها، تمام تعهدات و شرایط مورد نظرتان را بیان کرده و قرارداد اختصاصی دریافت می‌کنید.

مزایای تنظیم قرارداد سفارشی:

به طور حتم همه شما از مزایای وجود متن قرارداد اختصاصی باخبرید. اگر بخواهیم از ویژگی‌های فرم قرارداد سفارشی برای شما بگوییم، اولین و مهمترین مزیت، تنظیم فرم قرارداد ویژه که مطابق شرایط مورد نظر شماست، خواهد بود. نوشتن قرارداد سفارشی این ویژگی را دارد که بتواند به خوبی از شما و حقوقتان دفاع کرده و رابطه کاری امنی را برای شما به ارمغان بیاورد. اهمیت تنظیم قرارداد سفارشی آنجا پر رنگ می‌شود که شما قراردادی بخواهید که چندین موضوع را در بر داشته باشد و صرفاً مختص به یک موضوع نباشد. طبیعتاً در این صورت، قرارداد شما باید توسط وکیل تنظیم قرارداد، نگاشته و تدوین گردد؛ در غیر این صورت شما قادر نخواهید بود تا به فرم قرارداد مخصوص این موضوع را دست یابید.

نحوه درخواست تنظیم قرارداد سفارشی:

چنانچه به دنبال قرارداد اختصاصی برای معامله و همکاری های خود هستید، می‌توانید با ثبت درخواست قرارداد سفارشی و تکمیل فرم مربوطه، تنظیم قرارداد اختصاصی خود را به وکلای متخصص مجموعه وکیل‌باشی بسپارید.

با تکمیل فرم درخواست تنظیم قرارداد سفارشی، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و شما می‌توانید با انجام مشاوره رایگان با وکیل متخصص، قرارداد سفارشی خود را در ظرف 48 ساعت دریافت نمایید. لازم به ذکر است که شما بعد از سفارش قرارداد اختصاصی و دریافت آن، در صورتی که به توافق جدیدی با طرف قرارداد خود رسیده و ضروری دانستید تعهد جدیدی به فرم قرارداد اضافه کنید یا بندی از متن قرارداد سفارشی را تغییر دهید، می‌توانید تا ده روز انجام ویرایش فرم قرارداد سفارشی خود را کاملاً رایگان به متخصصین ما بسپارید. در ضمن شما می‌توانید از طریق تکمیل فرم قرارداد سفارشی، به  بررسی قرارداد و انجام بازنگری و اصلاحات آن، توسط وکلای تنظیم قرارداد اقدام کنید.

تماس
گفتگو
x
x
گفتگوی آنلاین
پاسخگوی سوالات شما هستیم

برای دریافت پاسخ در صوت قطع ارتباط آنلاین ، لطفا با فشردن دکمه ذیل ، اعلان مروگر خود را فعال کنید.

جهت شروع گفتگو پیام خود را تایپ و ارسال نمایید ، می توانید با نگه داشتن دکمه میکروفن صدای خود را ضبط و ارسال کنید.
صبور باشید ...