چطور قرارداد سفارشی خودم رو دریافت کنم؟

فرم رو تکمیل کن
اطلاعات تماس خود را در فرم مربوط به سفارش ثبت کنید تا کارشناسان ما ظرف 24 ساعت کاری با شما تماس بگیرند.
با وکیل مشورت کن
اطلاعات اولیه لازم برای تنظیم قرارداد را به وکیل بدهید تا مناسب ترین چارچوب قراردادی برای شما مشخص شود.
ظرف 2 روز قرارداد رو بگیر
فایل قرارداد حداکثر ظرف 48 ساعت کاری آماده می شود تا شما با خیال راحت آن را به امضاء طرفین برسانید.
ثبت درخواست
title-bg

نظرات

پیام های کاربران را بخوانید

افزودن نظر
avatar

نجیبه مینوی

بعد از تکمیل فرم چقد زمان میبره تا تنظیم قرارداد انجام شه؟

 

پاسخ وکیل باشی: با سلام. بعد از تمکیل فرم مربوط به تنظیم قرارداد، نهایتاً تا 72 ساعت بعد از مشاوره با وکلای تیم، قرارداد به دست شما خواهد رسید.

avatar

ثنا

تشکر میکنم از برای قرارداد کامل و جامعی که برای من تنظیم کردید.

 

پاسخ وکیل باشی: با سلام. خوشحالیم از رضایت شما دوست عزیز.

right-arrow left-arrow

تنظیم قرارداد سفارشی:

گاهی افراد با آغاز همکاری تازه با دیگری، به قرارداد مخصوص و منطبق با شرایط و توافقات میان خویش احتیاج دارند. قطعاً برای شما پیش آمده است که به دنبال تنظیم قرارداد اختصاصی با طرف مقابل خود بوده‌اید اما نتوانسته‌اید از طریق موتورهای جستجو، به متن قرارداد اختصاصی مورد نظر خود را دست پیدا کنید. 

تنظیم قرارداد سفارشی به معنای این است که شما با انجام مشاوره قراردادی با وکلای پایه یک متخصص امور قراردادها، تمام تعهدات و شرایط مورد نظرتان را بیان کرده و قرارداد اختصاصی دریافت می‌کنید؛ بدین نحو که وکیل متخصص در تنظیم قرارداد، تمام تعهدات و شروطی که میان شما و طرف مقابلتان مورد توافق قرار گرفته است را درج می‌کند. 

مزایای تنظیم قرارداد سفارشی:

به طور حتم همه شما از مزایای تنظیم قرارداد اختصاصی باخبرید. اگر بخواهیم از ویژگی‌های تنظیم قرارداد سفارشی برای شما بگوییم، اولین و مهمترین مزیت، تنظیم قرارداد آنلاین که مطابق شرایط مورد نظر شماست، خواهد بود. تنظیم قرارداد سفارشی یا به عبارت دیگر نوشتن قرارداد سفارشی، این ویژگی را دارد که بتواند به خوبی از شما و حقوقتان دفاع کرده و رابطه کاری امنی را برای شما به ارمغان بیاورد. اهمیت تنظیم قرارداد سفارشی آنجا پر رنگ می‌شود که شما قراردادی بخواهید که چندین موضوع را در بر داشته باشد و صرفاً مختص به یک موضوع نباشد. طبیعتاً در این صورت، قرارداد شما باید توسط وکیل تنظیم قرارداد، نگاشته و تدوین گردد؛ در غیر این صورت شما قادر نخواهید بود تا به فرم قرارداد مخصوص این موضوع را دست یابید و ممکن است خسارات بسیاری را متحمل شوید فقط بخاطر اینکه تنظیم قرارداد شما مطابق با خواست و اهدافتان نبوده است.

تنظیم قرارداد سفارشی، کاملاً مطابق نیازها و اولویت‌های شما و طرف مقابلتان صورت گرفته و باعث می‌شود که به دلیل وجود قرارداد استاندارد و فنی که توسط وکیل تنظیم قرارداد نوشته شده است، حقوق و منافعتان به خطر نیافتد. درخواست تنظیم قرارداد توسط وکیل مزایای زیادی دارد و می‌تواند به شما در جلوگیری از مشکلات حقوقی در آینده کمک شایانی کند.

وکیل با تخصص حقوقی خود می‌تواند به شما کمک کند تا قرارداد سفارشی خود را به نحوی تنظیم کنید که منافع و حقوقتان به صورت کامل حفظ شود؛ چرا که وی شرایط و جزئیات قرارداد را بررسی کرده و نکات قابل توجهی را در متن قرارداد درج کند که به نفع طرفین باشد. از طرف دیگر، درخواست قرارداد باید با توجه به نیازها و شرایط خاص شما تهیه شود. از این رو، وکیل می‌تواند قرارداد اختصاصی را برای شما ایجاد کند که به طور دقیق به نیازها و اهداف شما پاسخ دهد، چرا که وکلای حرفه‌ای با برخورداری از دانش عمیق پیرامون اصطلاحات حقوقی و نحوه ترجمه آنها، اطمینان حاصل می‌کنند که تمام جوانب قانونی به درستی در قرارداد شما منعکس شده است.

 وکیل می‌تواند در مذاکرات با طرف مقابل به شما کمک کند که بهترین شرایط را برای خودتان جلب کنید. همچنین مشاور حقوقی متخصص می‌تواند به شما کمک کند تا مسائل حقوقی آینده را پیش‌بینی کرده و مقرراتی را در قرارداد درج کنید که در صورت بروز اختلافات به حل آنها کمک کند.

در کل، تنظیم قرارداد توسط وکیل به شما کمک می‌کند تا از لحاظ حقوقی در معاملات و تعاملات خود اطمینان داشته باشید و از ورود به تعهداتی که ممکن است برای شما مشکل‌ساز شود، جلوگیری کنید.

نحوه درخواست تنظیم قرارداد سفارشی:

چنانچه به دنبال درخواست تنظیم قرارداد اختصاصی برای معامله و همکاری‌های خود هستید، مجموعه وکیل‌باشی این امکان را برای شما فراهم کرده که بتوانید با ثبت درخواست تنظیم قرارداد سفارشی و تکمیل فرم مربوطه، تنظیم قرارداد اختصاصی خود را به وکلای متخصص تیم ما بسپارید.

با تکمیل فرم درخواست تنظیم قرارداد سفارشی، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و شما می‌توانید با انجام مشاوره قراردادی با وکیل متخصص، فرم قرارداد سفارشی خود را در ظرف 48 ساعت دریافت نمایید.

لازم به ذکر است که شما بعد از سفارش تنظیم قرارداد اختصاصی و دریافت آن، در صورتی که به توافق جدیدی با طرف قرارداد خود رسیده و ضروری دانستید تعهد جدیدی به فرم قرارداد اضافه کنید یا بندی از متن قرارداد سفارشی را تغییر دهید، می‌توانید تا ده روز انجام ویرایش فرم قرارداد سفارشی خود را کاملاً رایگان به متخصصین ما بسپارید. در ضمن شما می‌توانید از طریق تکمیل فرم تنظیم قرارداد سفارشی، به بررسی قرارداد و انجام بازنگری و اصلاحات آن، توسط بهترین وکیل تنظیم قرارداد نیز اقدام کنید.

تماس
گفتگو
x
x
گفتگوی آنلاین
پاسخگوی سوالات شما هستیم
جهت شروع گفتگو پیام خود را تایپ و ارسال نمایید ، می توانید با نگه داشتن دکمه میکروفن صدای خود را ضبط و ارسال کنید.
صبور باشید ...