قراردادها

لیست قراردادها بخش قرارداد کسب و کار

قرارداد اختصاصی می خواهید؟

قرارداد رو الان سفارش بده

قرارداد اختصاصی می خواهید؟

فرم رو تکمیل کن
اطلاعات تماس خود را در فرم مربوط به سفارش ثبت کنید تا کارشناسان ما ظرف 24 ساعت کاری با شما تماس بگیرند.
با وکیل مشورت کن
اطلاعات اولیه لازم برای تنظیم قرارداد را به وکیل بدهید تا مناسب ترین چارچوب قراردادی برای شما مشخص شود.
ظرف 2 روز قرارداد رو بگیر
فایل قرارداد حداکثر ظرف 48 ساعت کاری آماده می شود تا شما با خیال راحت آن را به امضاء طرفین برسانید.
قرارداد رو الان سفارش بده

قراردادهای کسب و کار

با اینکه قراردادهای کسب و کار به انواع متفاوتی تقسیم می‌شود، اما همه این قراردادها یک هدف واحد به دنبال خود دارند، و آن هم توسعه کسب و کار، افزایش درآمد و کسب سود و منفعت می‌باشد.

از انواع قراردادهای کسب و کار می‌‍توان به قرارداد محرمانگی با مشاور، قرارداد اعطای نمایندگی، قرارداد پخش آگهی تبلیغاتی و در نهایت قرارداد بیمه نامه مسئولیت مدنی کارفرما اشاره نمود.

در فهرست قراردادهای کسب و کار وکیل‌باشی، شما می‌توانید با جستجویی ساده نمونه فرم قرارداد کسب و کار مورد نظر خود را پیدا کرده و آن را به دو صورت word (قابل ویرایش_ ورد) و pdf (قابل چاپ_پی دی اف) را دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهید.

نمونه متن قرارداد کسب و کار وکیل‌باشی تنظیم شده به وسیله وکلای متخصص امور قراردادها می‌باشد که تمامی نکات و جزئیات فنی را در بر گرفته و می‌تواند از حقوق شما به عنوان کارفرما یا کارمند به بهترین نحو ممکن دفاع کند؛ بنابراین اگر به دنبال دانلود انواع نمونه فرم قرارداد کسب و کار به صورت word و pdf هستید و مایلید در کنار دریافت فرم قرارداد کسب و کار خود از مشاوره حقوقی رایگان وکلای پایه یک دادگستری نیز بهره مند شوید، به شما توصیه می‌کنیم از لیست قراردادهای کسب و کار وکیل‌باشی استفاده نمایید.