آموزش های تصویری مورد نظر خود را پیدا کنید.

شما به چه راه حلی نیاز دارید؟

وقتی شما با یک موضوع حقوقی یا کیفری درگیر میشید و قصد طرح دعوا دارید، قبل از هر چیزی باید اطلاعات کافی در رابطه با موضوعی که باهاش درگیر هستید رو داشته باشید. این اطلاعات باید به صورت تخصصی باشه و از ابتدا تا انتهای دعوا، همیشه در دسترس شما باشه تا بتونید هر زمان که نیاز بود بهش مراجعه کنید.

money
ضمانت بازگشت وجه
efficient
به صرفه و اقتصادی
24-hour-support
پشتیبانی 24 ساعته
specialty
وکلای متخصص
bg

FAQ

پرسش های متداول

نحوه تدریس آموزش‌های تصویری چگونه است؟

accordion-close-icon
آموزشهای تصویری وکیل‌باشی، به صورت متن-انیمیشن صداگذاری شده اند که طبق آخرین مطالعات، یکی از بهترین روش های یادگیری مطالب است، در این خصوص، شما می‌توانید پیش نمایش این آموزش را در هر صفحه مشاهده نمایید.

مدت زمان آموزش های تصویری موجود روی سایت چقدر است؟

accordion-close-icon
مدت زمان آموزش‌های تصویری بسته به هر موضوع متغیر است.

تا چه زمانی می‌توان از آموزش‌های تصویری مورد نظر استفاده نمود؟

accordion-close-icon
بعد از تهیه آموزش تصویری مدنظرتان، می‌توانید با مراجعه به بخش خرید و سفارشات در پنل کاربری، به صورت دائمی و مادام العمر از فایل‌ها استفاده کنید.

آموزش تصویری

زمانی که قصد اقامه دعوایی اعم از دعاوی حقوقی یا کیفری را دارید، اطلاع و آگاهی از مقررات و قوانین در زمینه مورد نظر به انتخاب بهترین راه برای پیگیری خواسته و احقاق حقوق شما کمک شایانی خواهد نمود به همین دلیل آموزش و تدریس احکام و مقررات حقوقی راهگشای شما و راهکاری تصویری برای حل مشکل شما خواهد بود.

سامانه وکیل‌باشی با تهیه کردن صدها فایل آموزشی حقوقی در موضوعات پرکاربرد و رایج میان افراد جامعه نظیر آموزشهای تصویری دعاوی ملکی، آموزشهای تصویری دعاوی شهرداری و دیوان عدالت اداری، آموزشهای تصویری دعاوی طاری و امور دادرسی، آموزشهای تصویری دعاوی مربوط به متوفی، آموزشهای تصویری مربوط به قرارداد، آموزش تصویری مربوط به اعمال تجاری، آموزش تصویری جرایم علیه اشخاص، آموزشهای تصویری جرایم علیه املاک، آموزشهای تصویری جرایم مالی، آموزشهای تصویری دعاوی خانوادگی و آموزشهای تصویری جرایم عمومی، این امکان را برای شما به وجود آورده است تا با جستجو و دانلود آموزش تصویری حقوقی موردنظرتان، تمامی اطلاعات لازم و ضروری را به دست آورده تا بتوانید در راستای دفاع از حقوق خود از آن استفاده نمایند.

شما با استفاده و جستجو در بانک آموزش های تصویری دعاوی حقوقی یا کیفری می‌توانید به بیش از صد فایل از فیلم های آموزشی حقوقی یا کیفری دسترسی پیدا کرده و بعد از دریافت و دانلود تدریس تصویری مورد نظر مانند آموزش تصویری قراردادنویسی، از این فایلهای تصویری بهره برده و در راستای اهداف خود از آن استفاده کنید.

وکیل‌باشی به عنوان مرجع آموزش‌های تصویری در دعاوی حقوقی یا دعاوی کیفری، تمامی فایل های آموزشی را به صورت متن_انیمیشن و با بالاترین کیفیت برای شما مهیا نموده که با استفاده از این تدریس های تصویری بتوانید به پاسخ سوالات خود دست یافته و اطلاعات لازم را به دست آورید. به طور مثال شما با دانلود ویدئو آموزشی وصول وجه چک، راه های وصول مبلغ چک، شرایط وصول وجه چک و نحوه وصول چک آشنا خواهید شد و یا در مثالی دیگر با دریافت آموزش تصویری دعوای مهریه، از قوانین مربوط به نحوه مطالبه مهریه، مراحل دریافت مهریه، شرایط دریافت مهریه و نحوه اجرا گذاشتن مهریه آگاه خواهید شد.