قرارداد مورد نظر خود را پیدا کنید.

زیر دسته موردنظر خود را انتخاب نمایید

قرارداد اختصاصی می خواهید؟

قرارداد رو الان سفارش بده

قرارداد اختصاصی می خواهید؟

فرم رو تکمیل کن
اطلاعات تماس خود را در فرم مربوط به سفارش ثبت کنید تا کارشناسان ما ظرف 24 ساعت کاری با شما تماس بگیرند.
با وکیل مشورت کن
اطلاعات اولیه لازم برای تنظیم قرارداد را به وکیل بدهید تا مناسب ترین چارچوب قراردادی برای شما مشخص شود.
ظرف 2 روز قرارداد رو بگیر
فایل قرارداد حداکثر ظرف 48 ساعت کاری آماده می شود تا شما با خیال راحت آن را به امضاء طرفین برسانید.
قرارداد رو الان سفارش بده

 لیست قراردادهای ملک

بیشک یکی از رایج ترین و پرکاربردترین قراردادهای میان افراد، قراردادهای ملکی می‌باشد. قرارداد ملکی، قراردادهایی با موضوعیت ملک و همچنین معامله های ملکی است که خود به دسته بندی های متفاوتی تقسیم می‌گردد. از انواع قراردادهای ملکی می توان به فرم قرارداد خرید و فروش ملک، فرم قرارداد اجاره یا همان اجاره نامه، فرم قرارداد سرقفلی ملک و فرم قرارداد مشارکت در ملک اشاره نمود.

بهتر است بدانید، انواع قراردادهای املاک و مستغلات از جمله توافق نامه هایی هستند که باید با دقت نگاشته شده و مورد بررسی وکیل امور ملکی قرار بگیرد در غیر این صورت، زمینه ساز چالش های حقوقی فراوانی خواهد شد و مشکلات بسیاری را به طرفین نمونه قراردادهای ملکی تحمیل خواهد کرد؛ بنابراین به شما توصیه می‌کنیم چنانچه قصد انعقاد قرارداد ملکی اعم از انواع قراردادهای ملکی تجاری، انواع قرارداد ملکی قولنامه ای، انواع قراردادهای مسکونی و … را دارید، توافق خود را بدون وجود نمونه فرم قرارداد ملک یا معامله ملک باقی نگذارید.

مجموعه وکیل‌‎باشی به عنوان مرجع تخصصی قرارداد، برای شما عزیزان بانک قرارداد ملکی یا به عبارتی دیگر قراردادهای امور ملکی را در نظر گرفته است که بتوانید در آن به قراردادهای تخصصی ملکی دسترسی داشته و متن قراردادهای ملکی را به دو صورت word (قابل ویرایش_ورد) و pdf (قابل چاپ_پی دی اف) دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهید.