فرم های قضایی

لیست فرم های قضایی بخش جرائم مالی

فرم قضایی اختصاصی می خواهید؟

فرم قضایی رو الان سفارش بده

فرم قضایی اختصاصی می خواهید؟

فرم رو تکمیل کن
اطلاعات تماس خود را در فرم مربوط به سفارش ثبت کنید تا کارشناسان ما ظرف 24 ساعت کاری با شما تماس بگیرند.
با وکیل مشورت کن
با انجام مشاوره، موضوع پرونده خود را برای وکیل متخصص تشریح نمایید تا خواسته های دقیق برای طرح دعوا مشخص گردد.
ظرف 2 روز لایحه رو بگیر
فایل لایحه حداکثر ظرف 48 ساعت کاری آماده می شود تا شما اولین قدم برای پیروزی در دعوا را محکم بردارید.
فرم قضایی رو الان سفارش بده

اظهارنامه جرائم مالی

اظهارنامه دارای انواع متفاوتی است که هر کدام کاربرد خاص و ویژه خود را دارد. یکی از انواع اظهارنامه‌ ها، اظهارنامه جرائم مالی می‌باشد؛ فرم اظهارنامه جرایم مالی، به معنای اظهارنامه ای است که در رابطه با وقوع جرم‌های مالی و اقتصادی نظیر مطالبه خسارت از وقوع یک بزه است. از اظهارنامه های جرایم مالی به عنوان اظهارنامه جرم مالی یا اظهارنامه جرایم مربوط به اموال نیز یاد می‌شود.

تنظیم اظهارنامه جرایم مالی، امری حساس بوده و نیازمند تجربه و مهارت بالا در این زمینه است؛ زیرا که در صورت عدم تنظیم صحیح، اظهارات شما در نمونه متن اظهارنامه های مالی می‌تواند علیه شما استفاده گردد؛ اما متاسفانه بسیاری از افراد که به انواع فرم اظهارنامه مالی نیاز دارند، بدون در نظر گرفتن نتایج و پیامدهای ارسال اظهارنامه غیر فنی، اقدام به ابلاغ نمونه اظهارنامه جرایم مربوط به اموال ناصحیح نموده و از این طریق خود را به دردسرهای بزرگ حقوقی می‌اندازند.

مجموعه وکیل‌باشی به عنوان مرجع دانلود انواع اظهارنامه ها، این امکان را برای شما فراهم نموده تا با جستجویی ساده در بانک اظهارنامه مالی در سایت، بتوانید اقدام به دانلود فرم اظهارنامه جرایم مالی مورد نظر خود کرده و دو نسخه ورد WORD و پی دی اف PDF آن را دریافت کرده و مورد استفاده قرار دهید.

برای ثبت فرم اظهارنامه جرایم مالی، باید متن اظهارنامه مربوط به اموال را که توسط وکیل متخصص تنظیم شده باشد، در دفتر خدمات قضایی به ثبت رساند تا از این طریق، خواسته شما پیگیری شده و به طرف مقابل ابلاغ گردد.

تماس
گفتگو

پشتیبانی و مشاوره وکیل باشی

ما در کوتاه‌ترین زمان پاسخگوی شما هستیم

صبور باشید ...

افزودن فایل