اینجا چراغی روشنه!

اگر با مسئله‌ی حقوقی مواجه شده‌اید و در پیدا کردن وکیل متخصص به مشکل برخورده‌اید، می‌توانید به راحتی راه‌حل موضوع خود را به صورت رایگان در قالب پرسش و پاسخ از وکلای فعال در سامانه‌ی چراغ وکیل‌باشی جویا شوید و قدم محکمی برای پیروزی خود در دعوای حقوقی بردارید.

بپــرس

دسته‌بندی چراغ

موضوع مدنظر خود را جستجو کنید.

title-bg

برترین‌های چراغ

وکیل تخصصی منتخب شما اینجاست.

برای مشاوره آنلاین، متخصص مدنظر خود را انتخاب نمایید و در صورت نیاز و با ارسال مدارک، راه‌حل موضوع خود را پیدا کنید!

مشاهده همه
avatar

مرتضی ناظمی مقدم

وکیل پایه یک

5/5 star

عضو کانون وکلای مرکز، با 10 سال سابقه وکالت در امور مختلف حقوقی و کیفری. مؤلف کتاب قراردادنویسی به روش وکیل باشی. متخصص امور تجاری و ملکی.

avatar

سحر سفلایی

کارشناس ارشد حقوق

4/5 star

-

avatar

بهناز صفاری

کارشناس ارشد حقوق

3/5 star

محقق و پژوهشگر در رابطه با موضوعات کیفری. فارغ التحصیل گرایش حقوق جزا و جرم شناسی.

avatar

علیرضا دبستانی

کارشناس ارشد حقوق

3/5 star

محقق و پژوهشگر. فارغ التحصیل گرایش حقوق بین الملل.

avatar

سحر سفلایی

کارشناس ارشد حقوق

0/5 star

محقق و پژوهشگر در رابطه با موضوعات حقوقی. فارغ التحصیل گرایش حقوق بین الملل.

avatar

ابوالفضل بی مکر

وکیل پایه یک

0/5 star

عضو کانون وکلای خراسان، بابیش از 5 سال سابقه وکالت در امور حقوقی و کیفری. کارشناس ارشد مالکیت فکری.

title-bg

آخرین پرسش ها

آخرین پرسش ‌های مطرح شده

avatar

محمد ثانی

سلام، من مدتیه ازدواج کردم ولی بعد از ازدواج متوجه شدم که همسرم باکره نبوده است چه اقدامی میتوانم انجام بدهم؟

avatar

مهسا گودرزی

سلام لطفا در مورد عده در ازدواج دائم در زمان طلاق و فوت شوهر توضیح بدید ممنون.

avatar

عاشوری

سلام، من چکی به مبلغ ۳٠ میلیون تومان از شخصی دریافت کردم پس از مراجعه به بانک متوجه شدم موجودی حساب او ٢٠ میلیون تومان است. آیا من می توانم مبلغ موجود یعنی ٢٠ میلیون را برداشت کنم؟

avatar

رضا باالازاده

سلام یکی از اهالی در زمین متعلق به من بدون اجازه و اطلاع من چاه نیمه عمیقی حفر کرده است آیا این شخص مرتکب چه جرم تصرف عدوانی شده است؟

avatar

سمانه.کاف

سلام من دو ماهی است که ازدواج کرده ام رفتار شوهرم در این مدت خیلی آزاردهنده بوده، چند بار هم دکتر رفتیم ولی فایده ای نداشته، شوهرم مجنون و دیوانه است و ادامه زندگی مشترک برای من بسیار سخت شده است آیا اگر دادخواست فسخ نکاح بدهم دادگاه بر اساس همین پرونده پزشکی رای به نفع من می دهد؟ممنون

avatar

فرهاد نیکونظر

سلام، چند وقت پیش من بابت خرید یک باب منزل مسکونی یک قرارداد خرید با فروشنده تنظیم کردم. پس از چند روز وقتی قرارداد را تحویل گرفتم متوجه شدم داخل قرارداد چیزی غیر از توافق نوشته شده است آیا ادعای جعل نسبت به مفاد قرارداد میتونم مطرح کنم؟

avatar

Mohammad ali

سلام اگر گواهی عدم امکان سازش من و همسرم در طلاق توافقی صادر شود و من برای اجرای صیغه طلاق به دفتر طلاق مراجعه کنم ولی زنم مراجعه نکند آیا مشکلی پیش میاد و صیغه طلاق خوانده نمی شود؟

avatar

Fazel

سلام همسر من زمانی که من در خانه حضور نداشتم بدون اطلاع من، اثاثیه منزل را که به عنوان جهیزیه به منزل آورده بود با خود برده است آیا من میتونم به جرم سرقت از او شکایت کنم از نظر قانونی انجام این عمل آیا سرقت به حساب می آید؟

avatar

امیر_احسان

سلام من دادخواست طلاق دادم واز آنجاکه شرط تنصیف دارایی را هم ضمن عقد امضا کرده بودم همسرم درخواست اجرای این شرط را داد از طرفی اجرت المثل ایام زوجیت را هم تقاضا کرده است آیا چنین چیزی می شود که هم تا نصف دارایی را بگیرد هم اجرت المثل را؟

avatar

خدیجه اشعری

من مدتی است طلاق گرفتم ولی طلاق غیابی، چون شوهر سابقم مدتی بعد از ازدواج منزل را ترک کرد و من مدت زیادی از او بی خبر بودم و نمی دانستم که کجا زندگی می کند برای همین از دادگاه تقاضای طلاق کردم و بعد از انجام مراحل قانون موفق به طلاق شدم حالا بعد این همه دوندگی همسر سابقم برگشته و متوجه این طلاق شده آیا می تونه طلاق را باطل کند یا کاری انجام دهد؟

avatar

شبنم علوی

سلام آیا من بدون اینکه درخواست طلاق داشته باشم می توانم در مقابل کارهایی که در منزل شوهر انجام دادم مانند آشپزی از شوهرم تقاضای دستمزد کنم؟

avatar

Selllmaa

سلام من ازدواج کردم متوجه شدم همسرم افسردگی دارد آیا من میتونم به این دلیل ازدواجم را فسخ کنم؟

avatar

زهره نقوی زاده

سلام وقت بخیر، من و همسرم از هم جدا شدیم و فرزند هم داریم که در زمان طلاق بر اساس حکم دادگاه حضانت فرزند به پدرش داده شد و دادگاه روزهای آخر هفته را برای ملاقات من با فرزندم تعیین کرده است. الان چند وقتی میشه که هر وقت میخوام آخر هفته بچم رو ببینم پدرش یک بهونه ای جور میکنه اولش میگفتم شاید اتفاقیه ولی الآن چندبار تکرار شده و نمیگذاره بچه رو ببینم آیا پدر فرزند می تواند مانع ملاقات مادر با فرزند بشود آیا راهی برای من وجود دارد؟

avatar

Hamed Afzali

سلام چند وقت پیش در خیابان با فردی دعوا کردیم و آن شخص مرا مورد ضرب و شتم قرار داد و در حین دعوا پلیس از راه رسید و به سمت آن شخص رفت تا او را دستگیر کند اما او در مقابل مامور دولت مقاومت کرده و به او حمله کرده و به مامور توهین نیز می کند جرم این شخص در برابر مامور دولت چیست؟

avatar

سیمین دخت

سلام هفته پیش در یک مهمانی شرکت کرده بودم و در جمع دوستان خود نشسته و مشغول صحبت کردن راجع به یکی از دوستان مشترکمان بودیم که یکی از افراد حاضر در مهمانی این دوستمان را که در این مهمانی حضور نداشت تهدید کرد حالا آن دوست غایب ما میتونه از این فرد شکایت تهدید کند؟

avatar

مهلا ضرابی

با سلام بنده مدیر یکی از ادارات دولتی هستم، متصدی امور کامپیوتر اداره در مقام اعتراض به اینجانب، با علم اقدام به محو کردن برنامه ها و اطلاعات موجود در دیسک کامپیوتر اداره کرده است شخص مذکور مرتکب چه جرمی شده است؟

avatar

امیررضا ستوده

سلام و عرض ادب سوالی داشتم از خدمتتون بنده در قبال مطالبات خود از آقای الف مبادرت به توقیف کالاهای تجاری موجود در انبار وی که شامل مقداری لوازم برقی بوده از طریق مقامات ذیصلاح قانونی کردم. در نتیجه کالاهای مزبور تا تعیین تکلیف آنها از طریق مقامات قضایی به آقای ب سپرده شد متاسفانه با خبر شدم آقای الف از راه حیله و تقلب و مانورهای متقلّبانه مبادرت به فریب و جلب رضایت آقای زعفرانی برای تسلیم کالاها به وی کرده و از این طریق اشیا و اموال توقیف شده را با خود برده می خواهم بدونم اتهام و مجازات آقای الف چیست؟

avatar

فرخ پور

با سلام ٢ سال می‌شود که ازدواج کرده ام در این مدت مدام شوهرم من را اذیت می‌کند و می گوید که باکره نبوده ام جدیدا علیه من شکایت فریب در ازدواج به جهت عدم بکارت مطرح کرده و آبروی من را برده است آیا می تونم علیه او به لحاظ اینکه به من عدم بکارت منتسب کرده شکایت افترا مطرح کنم؟

right-arrow left-arrow

سامانه چراغ

حتماً برای شما نیز پیش آمده است که سوال حقوقی خاصی در ذهنتان شکل گرفته و شما به دنبال پاسخ فوری به پرسش حقوقی خود بوده اید اما موفق نشده اید جوابی برای سوال خود پیدا کنید.

سامانه وکیل‌باشی این امکان را برای شما به وجود آورده است که بتوانید با ثبت پرسش حقوقی خود، از وکیل دادگستری سوال مورد نظر را پرسیده و پاسخ فوری دریافت کنید. در سامانه چراغ وکیل‌باشی که یک مرجع پرسش و پاسخ حقوقی 24 ساعته رایگان است، شما می‌توانید به راحتی مشاوره حقوقی آنلاین از وکلای متخصص در زمینه مشکل خود داشته باشید و بهترین و درست ترین گام را جهت ادامه اقدامات قانونی خود بردارید.

در سامانه چراغ، پرسش و پاسخ حقوقی به شکل رایگان و فوری صورت می‌گیرد و شما این امکان را خواهید داشت که مشاوره آنلاین با وکیل دادگستری دریافت کرده و پاسخ سوالات حقوقی خود را از متخصص مربوطه بگیرید.

با ثبت پرسش حقوقی، وکلای حرفه ای و با تجربه به شما پاسخ داده و به صورت 24 ساعته و تضمینی در خصوص حل مشکل حقوقیتان، شما را  راهنمایی خواهند کرد.

بنابراین چنانچه به دنبال پرسش و پاسخ حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری در امور حقوقی یا کیفری نظیر پرسش و پاسخ حقوقی ارث، پرسش و پاسخ حقوقی خانواده، پرسش و پاسخ حقوقی بیمه، پرسش و پاسخ املاک، پرسش و پاسخ جرایم و حقوق کیفری، پرسش و پاسخ حقوقی مهریه، پرسش و پاسخ حقوقی طلاق، پرسش و پاسخ حقوقی مربوط به کار و استخدام و یا دیگر زمینه ها بودید، می‌توانید از سامانه چراغ وکیل‌باشی، پاسخ سوالات حقوقی خود را دریافت نمایید.

تماس
گفتگو
x
x
گفتگوی آنلاین
پاسخگوی سوالات شما هستیم

برای دریافت پاسخ در صوت قطع ارتباط آنلاین ، لطفا با فشردن دکمه ذیل ، اعلان مروگر خود را فعال کنید.

جهت شروع گفتگو پیام خود را تایپ و ارسال نمایید ، می توانید با نگه داشتن دکمه میکروفن صدای خود را ضبط و ارسال کنید.
صبور باشید ...