آموزش های تصویری مورد نظر خود را پیدا کنید.

لیست راهکارهای تصویری بخش دعاوی ملکی

به راهنمایی وکیل نیاز دارید؟

مشاوره رو الان بگیر

به راهنمایی وکیل نیاز دارید؟

فرم رو تکمیل کن
اطلاعات تماس خود را در فرم مربوط به سفارش ثبت کنید تا کارشناسان ما ظرف 24 ساعت کاری با شما تماس بگیرند
مدارک رو ارسال کن
مدارک و مستنداتی که باید توسط وکیل بررسی شود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید تا در اختیار وکیل شما قرار گیرد.
راه حل درست رو بگیر
با یک گفتگوی تلفنی یا آنلاین، راه حل مناسب برای مسئله ی خود را پیدا کنید و برای پیروزی آماده شوید.
مشاوره رو الان بگیر

یکی از رایج ترین دعاوی که در مراجع قضایی در جریان بوده و حجم زیادی از پرونده های حقوقی را به خود اختصاص داده است، دعاوی ملکی می‌باشد. منظور از دعاوی امور ملکی یا دعاوی راجع به ملک و املاک، اموری است که در آن موضوع خواسته، یک ملک بوده و یا منشأ اختلافات طرفین، ناشی از یک ملک یا مال غیر منقول است، اعم از خانه و زمین. 

از انواع دعاوی ملکی می‌توان دعوای اثبات مالکیت، دعوای الزام به تنظیم سند سرقفلی، دعوای مربوط به اعمال حق شفعه و دعاوی اجاره و تخلیه را نام برد.

دعاوی ملکی به دلیل خاص بودن ماهیت شان، روند رسیدگی متفاوت از دیگر جرایم دارند؛ به همین دلیل بسیار مهم است که قبل از اینکه بخواهید اینگونه جرایم را در مراجع قضایی پیگیری کنید، از تعریف دعاوی ملکی، شرایط تحقق دعوای ملکی و همچنین شرایط دفاع و دیگر جزئیات موضوع، آگاهی داشته باشید، تا بتوانید به بهترین نحو ممکن به عنوان شاکی، شکایت خود را پیگیری کرده یا بالاعکس به عنوان متهم، از خود دفاع کنید.

مجموعه وکیل‌باشی، برای شما لیست راهکارهای تصویری انواع دعاوی مربوط به املاک را فراهم کرده که به صورت متن _ انیمیشن ارائه می‌گردد. راهکار تصویری دعاوی مربوط به ملک، به معنای ویدئوهای آموزشی دعاوی امور ملکی هستند که به صورت تصویری و متن _ انیمیشن برای شما آماده و در رابطه با آموزش امور ملک می‌باشند.

شما با استفاده از لیست آموزش انواع دعاوی ملکی، می‌توانید فایل آموزشی مورد نظر خود را با جستجویی ساده پیدا کرده و دانلود تدریس تصویری دعاوی امور ملکی را انجام دهید.

از آنجایی که ادله اثبات دعوی، نقش بسیار زیادی در پیروزی دعاوی ملکی ایفا می‌کند، بر آن شدیم تا به همراه آموزش های تصویری دعاوی امور املاک، فایل آموزشی ادله اثبات دعوی و فایل آموزشی آیین دادرسی مدنی را به عنوان هدیه برای شما در نظر گرفته و در پنل کاربری تان قرار دهیم، تا بتوانید از آن بهره مند شوید.