قراردادها

لیست قراردادها بخش قرارداد شراکت

قرارداد اختصاصی می خواهید؟

قرارداد رو الان سفارش بده

قرارداد اختصاصی می خواهید؟

فرم رو تکمیل کن
اطلاعات تماس خود را در فرم مربوط به سفارش ثبت کنید تا کارشناسان ما ظرف 24 ساعت کاری با شما تماس بگیرند.
با وکیل مشورت کن
اطلاعات اولیه لازم برای تنظیم قرارداد را به وکیل بدهید تا مناسب ترین چارچوب قراردادی برای شما مشخص شود.
ظرف 2 روز قرارداد رو بگیر
فایل قرارداد حداکثر ظرف 48 ساعت کاری آماده می شود تا شما با خیال راحت آن را به امضاء طرفین برسانید.
قرارداد رو الان سفارش بده

 از مهمترین و پرکاربردترین قرارداد میان سرمایه داران قرارداد شراکت است. در مورد تعریف عقد شراکت باید بیان داشت که: فرم قرارداد شراکت عنوان قراردادی است که میان دو یا چند نفر منعقد شده و طرفین قرارداد شرکت، آورده های خود را با هدف کسب سود و منفعت با یکدیگر ادغام می‌کنند.

فرم قراردادهای شراکت دارای نوع های متفاوتی است؛ به طور مثال از انواع قراردادهای شراکت می‌توان به قرارداد تامین مالی فاینانس، قرارداد مشارکت در واردات و فروش کالا و قرارداد مضاربه برای واردات کالا نام برد.

صحت و اعتبار قراردادهای شراکتی و انواع متن شراکت نامه تابع وجود موارد و شرایطی است که در ماده 190 قانون مدنی بیان شده است. ماده 190 صحت فرم قرارداد شراکت را به قصد و رضای طرفین، اهلیت طرفین، موضوع معین که مورد معامله باشد و مشروعیت مورد معامله منحصر نموده است. جمع این شرایط سبب اعتبار قرارداد میان طرفین خواهد شد و شرکا در مواقع اختلاف می‌توانند نمونه متن قرارداد شراکت میان خود را در مراجع قضائی استناد کنند.

در نهایت به شما پیشنهاد می‌کنیم چنانچه قصد دارید با دیگری شراکت آغاز کنید، توافق و همکاری خود را بدون وجود نمونه قراردادهای شراکت باقی نگذارید؛ زیرا که وجود متن قراردادهای شراکت سبب روشن شدن موضوع قرارداد گشته و میزان سهم شرکا را به صورت دقیق مشخص و معین خواهد کرد.

مجموعه وکیل‌باشی انواع قراردادهای شراکت را به دو صورت pdf (قابل چاپ_ پی دی اف) و word (ورد_ قابل ویرایش) برای شما فراهم نموده و شما می‌توانید به راحتی متن قرارداد شراکت مورد نظر را دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهید.

تماس
گفتگو
x
x
گفتگوی آنلاین
پاسخگوی سوالات شما هستیم

برای دریافت پاسخ در صوت قطع ارتباط آنلاین ، لطفا با فشردن دکمه ذیل ، اعلان مروگر خود را فعال کنید.

جهت شروع گفتگو پیام خود را تایپ و ارسال نمایید ، می توانید با نگه داشتن دکمه میکروفن صدای خود را ضبط و ارسال کنید.
صبور باشید ...