آموزش های تصویری مورد نظر خود را پیدا کنید.

لیست راهکارهای تصویری بخش جرائم علیه اشخاص

به راهنمایی وکیل نیاز دارید؟

مشاوره رو الان بگیر

به راهنمایی وکیل نیاز دارید؟

فرم رو تکمیل کن
اطلاعات تماس خود را در فرم مربوط به سفارش ثبت کنید تا کارشناسان ما ظرف 24 ساعت کاری با شما تماس بگیرند
مدارک رو ارسال کن
مدارک و مستنداتی که باید توسط وکیل بررسی شود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید تا در اختیار وکیل شما قرار گیرد.
راه حل درست رو بگیر
با یک گفتگوی تلفنی یا آنلاین، راه حل مناسب برای مسئله ی خود را پیدا کنید و برای پیروزی آماده شوید.
مشاوره رو الان بگیر

از مهمترین جرایمی که در دادگاه های کیفری در جریان است، جرایم علیه اشخاص است. جرایم علیه اشخاص، به جرایمی می‌گویند که علیه تمامیت جسمی اشخاص و یا عرض و آبرویشان واقع شود. جرایم علیه اشخاص گاه بر نفس فرد رخ می‌دهد، نظیر جرم قتل یا ضرب و شتم و … ؛ گاهی نیز علیه عرض و آبروی افراد واقع می‌گردد، نظیر جرم تهدید، افترا و … . از انواع جرایم علیه اشخاص می‌توان  جرم توهین و جرم آدم ربایی را نام برد.

جرایم علیه اشخاص به دلیل خاص بودن ماهیت شان، روند رسیدگی متفاوت از دیگر جرایم دارند؛ به همین دلیل بسیار مهم است تا قبل از اینکه بخواهید اینگونه جرایم را در مراجع قضایی پیگیری کنید، از تعریف جرایم علیه شخص، شرایط تحقق جرایم علیه اشخاص و همچنین شرایط دفاع و دیگر جزئیات موضوع، آگاهی داشته باشید، تا بتوانید به بهترین نحو ممکن به عنوان شاکی، شکایت خود را پیگیری کرده یا بالاعکس به عنوان متهم، از خود دفاع کنید.

مجموعه وکیل‌باشی، برای شما لیست راهکارهای تصویری جرایم علیه اشخاص از فراهم کرده که به صورت متن _ انیمیشن ارائه می‌گردد. راهکار تصویری جرایم علیه اشخاص، به معنای فایل های آموزشی جرایم علیه اشخاص هستند که به صورت تصویری و متن _ انیمیشن برای شما آماده و در رابطه با آموزش جرایم علیه جسم اشخاص می‌باشند.

دوره آموزشی جرایم علیه اشخاص، شامل عناوینی چون، تعریف جرم علیه اشخاص، ارکان جرم علیه اشخاص، مشارکت و معاونت در جرم علیه اشخاص و نکات مهم و کلیدی دیگر که می‌تواند راهگشا و راهنمای شما باشد، می شود.

شما با استفاده از لیست آموزش های جرایم علیه اشخاص، می‌توانید فایل آموزشی مورد نظر خود را با جستجویی ساده پیدا کرده و دانلود تدریس تصویری جرایم علیه اشخاص را انجام دهید. از آنجایی که ادله اثبات دعوی، نقش بسیار زیادی در پیروزی دعاوی کیفری ایفا می‌کند، بر آن شدیم تا به همراه آموزش های تصویری جرایم علیه اشخاص، فایل آموزشی ادله اثبات دعوی و فایل آموزشی آیین دادرسی کیفری را به عنوان هدیه برای شما در نظر گرفته و در پنل کاربری تان قرار دهیم، تا بتوانید از آن بهره مند شوید.