قرارداد مورد نظر خود را پیدا کنید.

لیست قراردادها بخش قرارداد خدمات

قرارداد اختصاصی می خواهید؟

قرارداد رو الان سفارش بده

قرارداد اختصاصی می خواهید؟

فرم رو تکمیل کن
اطلاعات تماس خود را در فرم مربوط به سفارش ثبت کنید تا کارشناسان ما ظرف 24 ساعت کاری با شما تماس بگیرند.
با وکیل مشورت کن
اطلاعات اولیه لازم برای تنظیم قرارداد را به وکیل بدهید تا مناسب ترین چارچوب قراردادی برای شما مشخص شود.
ظرف 2 روز قرارداد رو بگیر
فایل قرارداد حداکثر ظرف 48 ساعت کاری آماده می شود تا شما با خیال راحت آن را به امضاء طرفین برسانید.
قرارداد رو الان سفارش بده

لیست قراردادهای خدمات

پیرامون تعریف قراردادهای خدمات کسب و کار باید بیان کرد: عنوان توافقی است که میان دو یا چند نفر منعقد شده و به موجب این قرارداد، کارفرما از علم و دانش و مهارت طرف مقابل خود در زمینه تخصصی وی بهره برداری و کسب منفعت بیشتر استفاده می‌کند.

از انواع قراردادهای خدمات می‌توان به فرم قرارداد مشاوره، قرارداد وکالت امور اداری، قرارداد وکالت خرید ملک، قرارداد ارائه خدمات در واحد صنعتی و در نهایت قرارداد ارائه مشاوره به شرکت اشاره کرد. به طور مثال، در فرم قرارداد مشاوره، کارفرما از تخصص  و دانش مشاور جهت بهبود و توسعه کسب و کار خود استفاده می‌نماید.

در نهایت باید اشاره کرد که چنانچه همکاری میان متقاضی خدمات و ارائه دهنده بدون وجود نمونه فرم قرارداد خدمات واقع گردد، ریسک ایجاد اختلاف میان طرفین افزایش خواهد یافت؛ به همین دلیل به شما توصیه می‌کنیم چنانچه قصد همکاری در زمینه ارائه خدمات را دارید چه به عنوان ارائه دهنده چه به عنوان متقاضی خدمات، رابطه کاری خود را بدون وجود نمونه متن قراردادهای خدمات باقی نگذارید.

مجموعه وکیل‌باشی برای راحتی کار شما عزیزان، لیست انواع قرارداد خدمات را فراهم نموده است و شما می توانید به راحتی قرارداد امور خدماتی مورد نیاز خود را به صورت word  (قابل چاپ_ ورد) و pdf (قابل ویرایش_ پی دی اف) دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهید.