آموزش های تصویری مورد نظر خود را پیدا کنید.

لیست راهکارهای تصویری بخش دعاوی مربوط به اعمال تجاری

به راهنمایی وکیل نیاز دارید؟

مشاوره رو الان بگیر

به راهنمایی وکیل نیاز دارید؟

فرم رو تکمیل کن
اطلاعات تماس خود را در فرم مربوط به سفارش ثبت کنید تا کارشناسان ما ظرف 24 ساعت کاری با شما تماس بگیرند
مدارک رو ارسال کن
مدارک و مستنداتی که باید توسط وکیل بررسی شود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید تا در اختیار وکیل شما قرار گیرد.
راه حل درست رو بگیر
با یک گفتگوی تلفنی یا آنلاین، راه حل مناسب برای مسئله ی خود را پیدا کنید و برای پیروزی آماده شوید.
مشاوره رو الان بگیر

برای اینکه به توضیح و تفسیر دعاوی تجاری برسیم، باید ابتدائاً به تعریفی از تاجر بپردازیم. تاجر کسی است که شغل معمولی خود را معاملات تجارتی قرار داده باشد؛ از این رو بایستی حتماً شخص، خودش یا کارکنانش معاملات تجارتی را انجام دهد. دعاوی تجاری نیز، دعاوی هستند که با موضوع تاجر یا شرکت های تجاری و همچنین اعمال تجاری، در مراجع قضایی اقامه می‌گردند. از انواع دعاوی مربوط به اعمال تجاری می‌توان به دعوای ورشکستگی، دعاوی علیه ضامن و ظهرنویس و دعاوی مربوط به اسناد تجاری اشاره نمود. 

دادگاه صالح به رسیدگی دعاوی تجاری، حسب موضوع دعوا، دادگاه محل اقامت خوانده و یا مرکز اصلی شرکت می‌باشد.

از آنجایی که در رابطه با اعمال تجاری و همچنین دعاوی که از اعمال تجاری نشأت می‌گیرد، کمتر سخن به میان آمده است؛ افراد از علم و آگاهی کمتری از قوانین و مقررات مربوط به دعاوی تجاری برخوردارند؛ به همین دلیل، مجموعه وکیل‌باشی، برای شما لیست راهکارهای تصویری انواع دعاوی تجاری را فراهم کرده که به صورت متن _ انیمیشن ارائه می‌گردد. راهکار تصویری دعاوی امور تجاری، به معنای ویدئوهای آموزشی دعاوی اعمال تجاری هستند که به صورت تصویری و متن _ انیمیشن برای شما آماده و در رابطه با آموزش دعاوی ناشی از اعمال تجاری می‌باشند.

شما با استفاده از لیست آموزش انواع دعاوی تجاری، می‌توانید فایل آموزشی مورد نظر خود را با جستجویی ساده پیدا کرده و دانلود تدریس تصویری دعاوی امور تجارت را انجام دهید.

از آنجایی که ادله اثبات دعوی، نقش بسیار زیادی در پیروزی دعاوی اعمال تجاری ایفا می‌کند، بر آن شدیم تا به همراه آموزش های تصویری دعاوی امور تجارتی، فایل آموزشی ادله اثبات دعوی و فایل آموزشی آیین دادرسی مدنی را به عنوان هدیه برای شما در نظر گرفته و در پنل کاربری تان قرار دهیم، تا بتوانید از آن بهره مند شوید.