آموزش های تصویری مورد نظر خود را پیدا کنید.

لیست راهکارهای تصویری بخش جرائم مالی

به راهنمایی وکیل نیاز دارید؟

مشاوره رو الان بگیر

به راهنمایی وکیل نیاز دارید؟

فرم رو تکمیل کن
اطلاعات تماس خود را در فرم مربوط به سفارش ثبت کنید تا کارشناسان ما ظرف 24 ساعت کاری با شما تماس بگیرند
مدارک رو ارسال کن
مدارک و مستنداتی که باید توسط وکیل بررسی شود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید تا در اختیار وکیل شما قرار گیرد.
راه حل درست رو بگیر
با یک گفتگوی تلفنی یا آنلاین، راه حل مناسب برای مسئله ی خود را پیدا کنید و برای پیروزی آماده شوید.
مشاوره رو الان بگیر

یکی از جرایمی که انجام آن، اثرات جبران ناپذیری بر جامعه و نظام مالی کشور خواهد داشت، جرایم مالی یا جرایم اقتصادی است. جرم مالی به جرمی می‌گویند که، مرتبط با مال و اموال رخ داده و موضوعیتی اقتصادی دارد. از انواع جرایم اقتصادی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • جرم اختلاس

  • جرم رشا و ارتشا

  • جرم انتقال مال غیر

  • جرم تحصیل مال نامشروع

  • جرم جعل و استفاده از سند مجعول 

  • و …

جرایم مالی به دلیل خاص بودن ماهیت شان، روند رسیدگی متفاوت از دیگر جرایم دارند؛ به همین دلیل بسیار مهم است که قبل از اینکه بخواهید اینگونه جرایم را در مراجع قضایی پیگیری کنید، از تعریف جرم مالی، شرایط تحقق جرم مالی و همچنین شرایط دفاع و دیگر جزئیات موضوع، آگاهی داشته باشید، تا بتوانید به بهترین نحو ممکن به عنوان شاکی، شکایت خود را پیگیری کرده یا بالاعکس به عنوان متهم، از خود دفاع کنید.

مجموعه وکیل‌باشی، برای شما لیست راهکارهای تصویری جرایم مالی را فراهم کرده که به صورت متن _ انیمیشن ارائه می‌گردد. راهکار تصویری جرایم اقتصادی، به معنای فایل های آموزشی جرایم مربوط به مال هستند که به صورت تصویری و متن _ انیمیشن برای شما آماده و در رابطه با آموزش جرایم مالی و اقتصادی می‌باشند.

شما با استفاده از لیست آموزش های جرایم مالی، می‌توانید تدریس تصویری مورد نظر خود را با جستجویی ساده پیدا کرده و دانلود فایل آموزشی جرایم امور مالی را انجام دهید.

از آنجایی که ادله اثبات دعوی، نقش بسیار زیادی در پیروزی دعاوی اقتصادی ایفا می‌کند، بر آن شدیم تا به همراه آموزش های تصویری جرم مالی، فایل آموزشی ادله اثبات دعوی و فایل آموزشی آیین دادرسی کیفری را به عنوان هدیه برای شما در نظر گرفته و در پنل کاربری تان قرار دهیم، تا بتوانید از آن بهره مند شوید.