قراردادها

لیست قراردادها بخش قرارداد خرید و فروش و توافقات

قرارداد اختصاصی می خواهید؟

قرارداد رو الان سفارش بده

قرارداد اختصاصی می خواهید؟

فرم رو تکمیل کن
اطلاعات تماس خود را در فرم مربوط به سفارش ثبت کنید تا کارشناسان ما ظرف 24 ساعت کاری با شما تماس بگیرند.
با وکیل مشورت کن
اطلاعات اولیه لازم برای تنظیم قرارداد را به وکیل بدهید تا مناسب ترین چارچوب قراردادی برای شما مشخص شود.
ظرف 2 روز قرارداد رو بگیر
فایل قرارداد حداکثر ظرف 48 ساعت کاری آماده می شود تا شما با خیال راحت آن را به امضاء طرفین برسانید.
قرارداد رو الان سفارش بده

قرارداد خرید و فروش و توافق نامه

بهتر است اعتراف کرد، قراردادهای خرید و فروش و همچنین توافقات، از جمله قراردادهای پرکاربرد و رایجی است که میان مردم منعقد می‌گردد. فرم قراردادهای خرید و فروش و توافقات، دارای تقسیم بندی مختلف و متفاوتی است. از انواع قراردادهای خرید و فروش می‌توان به نمونه قرارداد واگذاری امتیاز بیلبورد، نمونه قرارداد داوری، نمونه قرارداد نقل و انتقال سهام و در نهایت به نمونه قرارداد سرمایه گذاری در بورس اشاره کرد و از انواع توافقات می‌توان نمونه قرارداد همکاری در فروش و همچین نمونه قرارداد صلح حقوق تلفن را نام برد.

اگر برای شما سوال پیش آمده که متن قرارداد فروش چه ارکانی دارد؟ باید بگوییم که قرارداد خرید و فروش، عموماً از این ارکان تشکیل شده است:

1 - مشخصات طرفین  2 - موضوع قرارداد 3 - مبلغ قرارداد و نحوه پرداخت  4- شروط قرارداد 5- تضامين 6- فورس ماژور 7-حل و فصل اختلافات 8- اقامتگاه طرفین  9- اعتبار قرارداد 10-نسخ قرارداد 

نکته‌ای که بیان آن خالی از لطف نیست، این است که متعاملین (خریدار و فروشنده) می‌توانند بنابر اصل حاکمیت اراده‌ها، هر شرط و تعهدی که خلاف قوانین نباشد را در متن قرارداد خرید خود درج کرده و به آن پایبند باشند.

داشتن نمونه متن قرارداد خرید و فروش و توافقات هنگام انعقاد معامله نقش به سزایی در جلوگیری از اختلافات میان طرفین و همچنین بروز مشکلات و چالش‌های حقوقی دارد. مسئله‌ای که در این بین وجود دارد این است که افراد ممکن است نتوانند مرجعی برای دانلود انواع قراردادهای خرید و فروش و همچنین دانلود انواع توافقنامه‌ها بیابند؛ اما نگران نباشید، چنانچه قصد استفاده از فرم قرارداد فروش یا فرم قرارداد خرید و همچنین استفاده از متن توافقنامه دارید، مجموعه وکیل‌باشی این امکان را برای شما فراهم کرده تا با استفاده از بانک قراردادهای خرید و فروش و توافقات، بتوانید با جستجویی ساده، نمونه فرم قراردادهای خرید و فروش و توافقات مورد نظر خود را پیدا کرده و متن قرارداد فروش را به دو صورت (قابل ویرایش_ورد) word و pdf (قابل چاپ_پی دی اف) دانلود نمایید. نمونه متن قرارداد خرید و فروش و همچنین نمونه متن انواع توافقنامه های وکیل‌باشی، به وسیله وکلای متخصص در امور قرارداد تنظیم شده و به گونه ای نگارش شده است که می‌تواند از حقوق شما چه به عنوان خریدار و چه به عنوان فروشنده، به خوبی دفاع کند.

بنابراین، چنانچه قصد انعقاد قرارداد خرید و فروش از هر کدام از انواع آن دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از نمونه قرارداد خرید و فروش word بهره‌ببرید. با استفاده از نمونه قرارداد فروش DOC شما می‌توانید هر شرط و تعهد دیگری که نیاز دارید را در متن قرارداد خرید و فروش خود درج کرده و سپس فایل PDF قرارداد فروش خود را دانلود نمایید. در آخر یادآور می‌شویم که معاملات بیع خود را بدون قرارداد خرید و فروش باقی نگذارید تا بدین طریق بتوانید از ورود خسارات جبران‌ناپذیر به خود، پیشگیری کنید.

تماس
گفتگو
x
x
گفتگوی آنلاین
پاسخگوی سوالات شما هستیم
جهت شروع گفتگو پیام خود را تایپ و ارسال نمایید ، می توانید با نگه داشتن دکمه میکروفن صدای خود را ضبط و ارسال کنید.
صبور باشید ...