قراردادها

لیست قراردادها بخش قرارداد فریلنسری و پیمانکاری

قرارداد اختصاصی می خواهید؟

قرارداد رو الان سفارش بده

قرارداد اختصاصی می خواهید؟

فرم رو تکمیل کن
اطلاعات تماس خود را در فرم مربوط به سفارش ثبت کنید تا کارشناسان ما ظرف 24 ساعت کاری با شما تماس بگیرند.
با وکیل مشورت کن
اطلاعات اولیه لازم برای تنظیم قرارداد را به وکیل بدهید تا مناسب ترین چارچوب قراردادی برای شما مشخص شود.
ظرف 2 روز قرارداد رو بگیر
فایل قرارداد حداکثر ظرف 48 ساعت کاری آماده می شود تا شما با خیال راحت آن را به امضاء طرفین برسانید.
قرارداد رو الان سفارش بده

قراردادهای فریلنسری و پیمانکاری

یکی از امور نوظهور در حرفه و کار که با استقبال زیادی در میان شاغلان رو به رو شده، فریلنسری یا دورکاری است. قرارداد فریلنسری یا همان قرارداد دورکاری که اغلب در قالب قرارداد فریلنسری و پروژه ای صورت می‌گیرد، بی شک مهمترین رکن همکاری میان فریلنسر و کارفرما است؛ زیرا که وجود متن قرارداد فریلنسری و پروژه‌ای سبب می‌شود تا موضوع به صورت دقیق معین شده و تعهدات پیمانکار و کارفرما کاملاً مشخص گردد؛ در این صورت، چنانچه بین فریلنسر (پیمانکار) و کارفرما اختلافی به وجود آید، حل اختلاف بسیار سریع‌تر خواهد بود. این توافق به قرارداد فریلنسری، نمونه قرارداد دورکاری، نمونه قرارداد فریلنسری، قرارداد پروژه‌ای نیز معروف است.

قراردادهای پیمانکاری و فریلنسری به دسته‌بندی‌های متفاوتی تقسیم می‌گردد؛ از انواع قرارداد پیمانکاری و فریلنسری می‌توان به قرارداد مدیریت شبکه مجازی، قرارداد طراحی سایت به صورت پیمانکاری، قرارداد طراحی گرافیک به صورت پیمانکاری و قرارداد طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی اشاره کرد.

در فهرست قراردادهای فریلنسری و پیمانکاری شما می‌توانید با دانلود انواع قراردادهای فریلنسری و پروژه‌ای، به نسخه‌های word (قابل ویرایش_ورد) و pdf (قابل چاپ_پی دی اف) نمونه قرارداد دورکاری مورد نظر دسترسی داشته باشید و آن را به راحتی دانلود کرده و مورد استفاده قراردهید.

تماس
گفتگو
x
x
گفتگوی آنلاین
پاسخگوی سوالات شما هستیم
جهت شروع گفتگو پیام خود را تایپ و ارسال نمایید ، می توانید با نگه داشتن دکمه میکروفن صدای خود را ضبط و ارسال کنید.
صبور باشید ...