چطور قرارداد سفارشی خودم رو دریافت کنم؟

فرم رو تکمیل کن
اطلاعات تماس خود را در فرم مربوط به سفارش ثبت کنید تا کارشناسان ما ظرف 24 ساعت کاری با شما تماس بگیرند.
با وکیل مشورت کن
اطلاعات اولیه لازم برای تنظیم قرارداد را به وکیل بدهید تا مناسب ترین چارچوب قراردادی برای شما مشخص شود.
ظرف 2 روز قرارداد رو بگیر
فایل قرارداد حداکثر ظرف 48 ساعت کاری آماده می شود تا شما با خیال راحت آن را به امضاء طرفین برسانید.
ثبت درخواست
title-bg

نظرات

پیام های کاربران را بخوانید

افزودن نظر
avatar

رضا باالازاده

سلام ما چطور میتونیم مستقیم با وکیل تنظیم قرارداد در ارتباط باشیم؟

avatar

ثنا

تشکر میکنم از برای قرارداد کامل و جامعی که برای من تنظیم کردید.

 

پاسخ وکیل باشی: با سلام. خوشحالیم از رضایت شما دوست عزیز.

avatar

نجیبه مینوی

بعد از تکمیل فرم چقد زمان میبره تا تنظیم قرارداد انجام شه؟

 

پاسخ وکیل باشی: با سلام. بعد از تمکیل فرم مربوط به تنظیم قرارداد، نهایتاً تا 72 ساعت بعد از مشاوره با وکلای تیم، قرارداد به دست شما خواهد رسید.

right-arrow left-arrow

تنظیم قرارداد سفارشی:

در دنیای امروز که روابط تجاری و اجتماعی پیچیده‌تر شده‌اند، تنظیم قرارداد به عنوان یک ابزار مهم برای حفظ حقوق و تعهدات طرفین معامله، از اهمیت بالایی برخوردار است. تنظیم قرارداد نه تنها از بروز اختلافات در آینده جلوگیری می‌کند، ‌بلکه در صورت بروز هرگونه مشکل، ‌زمینه حل و فصل آن را به صورت قانونی فراهم می‌آورد. در ادامه این مقاله به برخی از مزایای تنظیم قرارداد اشاره می‌کنیم:

ایجاد شفافیت و وضوح:

تنظیم قرارداد، ‌تعهدات و وظایف طرفین معامله را به طور شفاف و واضح مشخص می‌کند که این امر ‌از بروز سوءتفاهم و اختلاف نظر در آینده جلوگیری خواهد نمود.

 تضمین حقوق و تعهدات:

تنظیم قرارداد، ‌حقوق و تعهدات طرفین معامله را به طور قانونی تضمین می‌کند به این طریق که در صورت عدم پایبندی ‌یکی از طرفین به تعهدات خود، ‌طرف دیگر می‌تواند از طریق مراجع قانونی ‌اقدام به احقاق حقوق خود کند.

جلوگیری از بروز اختلافات:

تنظیم قرارداد، ‌با شفاف‌سازی ‌تعهدات و وظایف طرفین، ‌از بروز اختلافات در آینده جلوگیری می‌کند. ‌در ‌صورت بروز هرگونه مشکل، ‌طرفین می‌توانند با مراجعه به مفاد قرارداد، ‌آن را حل و فصل ‌کنند.

حل و فصل سریع و آسان اختلافات:

در صورت بروز اختلاف بین طرفین معامله، ‌وجود قرارداد ‌به حل و فصل سریع و آسان آن ‌کمک می‌کند. ‌مراجع قانونی با استناد به مفاد ‌قرارداد، ‌می‌توانند ‌به ‌طور ‌عادلانه ‌به ‌اختلاف ‌رسیدگی کنند.

ایجاد اعتماد و اطمینان:

تنظیم ‌قرارداد ‌بین ‌طرفین ‌معامله، ‌اعتماد ‌و ‌اطمینان ‌را ‌افزایش ‌می‌دهد. ‌این ‌امر ‌به ‌استحکام ‌روابط ‌تجاری ‌و ‌اجتماعی ‌کمک ‌می‌کند.

صرفه‌جویی در زمان و هزینه:

تنظیم ‌قرارداد ‌در ‌زمان ‌و ‌هزینه ‌صرفه‌جویی ‌می‌کند. ‌در ‌صورت ‌عدم ‌وجود ‌قرارداد، ‌در ‌صورت ‌بروز ‌اختلاف، ‌طرفین ‌باید ‌به ‌مراجع ‌قانونی ‌مراجعه ‌کنند ‌که ‌این ‌امر ‌مستلزم ‌صرف ‌زمان ‌و ‌هزینه ‌زیادی ‌است.

اعتبار قانونی:

تنظیم ‌قرارداد ‌توسط ‌یک ‌وکیل متخصص، ‌اعتبار ‌قانونی ‌آن ‌را ‌افزایش ‌می‌دهد. ‌در ‌صورت ‌بروز ‌اختلاف، ‌مراجع ‌قانونی ‌به ‌مفاد ‌قرارداد ‌با ‌اعتبار ‌قانونی ‌بیشتر ‌توجه ‌می‌کنند.

افزایش نظم و انضباط:

تنظیم ‌قرارداد ‌به ‌افزایش ‌نظم ‌و ‌انضباط ‌در ‌معاملات ‌کمک ‌می‌کند. ‌طرفین ‌معامله ‌با ‌مراجعه ‌به ‌مفاد ‌قرارداد، ‌وظایف ‌و ‌تعهدات ‌خود ‌را ‌به ‌طور ‌دقیق ‌انجام ‌می‌دهند.

در ‌پایان ‌لازم ‌به ‌ذکر ‌است ‌که ‌تنظیم ‌قرارداد ‌فقط ‌برای ‌معاملات ‌بزرگ ‌و ‌پیچیده ‌نیست، ‌بلکه ‌در ‌تمام ‌معاملات، ‌حتی ‌معاملات ‌کوچک ‌و ‌روزمره ‌نیز ‌توصیه ‌می‌شود. ‌تنظیم ‌یک ‌قرارداد ‌ساده ‌و ‌کوتاه ‌می‌تواند ‌از ‌بروز ‌مشکلات ‌بزرگ ‌در ‌آینده ‌جلوگیری ‌کند.

مزایای درخواست تنظیم قرارداد:

  • ایجاد شفافیت و وضوح در تعهدات طرفین
  • تضمین حقوق و تعهدات طرفین
  • جلوگیری از بروز اختلافات
  • حل و فصل سریع و آسان مشکلات
  • ایجاد اعتماد و اطمینان
  • صرفه‌جویی در زمان و هزینه
  • افزایش نظم و انضباط

گاهی افراد با آغاز همکاری تازه با دیگری، به قرارداد مخصوص و منطبق با شرایط و توافقات میان خویش احتیاج دارند. قطعاً برای شما پیش آمده است که به دنبال تنظیم قرارداد اختصاصی با طرف مقابل خود بوده‌اید اما نتوانسته‌اید از طریق موتورهای جستجو، به متن قرارداد اختصاصی مورد نظر خود را دست پیدا کنید. 

تنظیم قرارداد سفارشی به معنای این است که شما با انجام مشاوره قراردادی با وکلای پایه یک متخصص امور قراردادها، تمام تعهدات و شرایط مورد نظرتان را بیان کرده و قرارداد اختصاصی دریافت می‌کنید؛ بدین نحو که وکیل متخصص در تنظیم قرارداد، تمام تعهدات و شروطی که میان شما و طرف مقابلتان مورد توافق قرار گرفته است را درج می‌کند. 

مزایای تنظیم قرارداد سفارشی:

به طور حتم همه شما از مزایای تنظیم قرارداد اختصاصی باخبرید. اگر بخواهیم از ویژگی‌های تنظیم قرارداد سفارشی برای شما بگوییم، اولین و مهمترین مزیت، تنظیم قرارداد آنلاین که مطابق شرایط مورد نظر شماست، خواهد بود. تنظیم قرارداد سفارشی یا به عبارت دیگر نوشتن قرارداد سفارشی، این ویژگی را دارد که بتواند به خوبی از شما و حقوقتان دفاع کرده و رابطه کاری امنی را برای شما به ارمغان بیاورد. اهمیت تنظیم قرارداد سفارشی آنجا پر رنگ می‌شود که شما قراردادی بخواهید که چندین موضوع را در بر داشته باشد و صرفاً مختص به یک موضوع نباشد. طبیعتاً در این صورت، قرارداد شما باید توسط وکیل تنظیم قرارداد، نگاشته و تدوین گردد؛ در غیر این صورت شما قادر نخواهید بود تا به فرم قرارداد مخصوص این موضوع را دست یابید و ممکن است خسارات بسیاری را متحمل شوید فقط بخاطر اینکه تنظیم قرارداد شما مطابق با خواست و اهدافتان نبوده است.

تنظیم قرارداد سفارشی، کاملاً مطابق نیازها و اولویت‌های شما و طرف مقابلتان صورت گرفته و باعث می‌شود که به دلیل وجود قرارداد استاندارد و فنی که توسط وکیل تنظیم قرارداد نوشته شده است، حقوق و منافعتان به خطر نیافتد. درخواست تنظیم قرارداد توسط وکیل مزایای زیادی دارد و می‌تواند به شما در جلوگیری از مشکلات حقوقی در آینده کمک شایانی کند.

وکیل با تخصص حقوقی خود می‌تواند به شما کمک کند تا قرارداد سفارشی خود را به نحوی تنظیم کنید که منافع و حقوقتان به صورت کامل حفظ شود؛ چرا که وی شرایط و جزئیات قرارداد را بررسی کرده و نکات قابل توجهی را در متن قرارداد درج کند که به نفع طرفین باشد. از طرف دیگر، درخواست قرارداد باید با توجه به نیازها و شرایط خاص شما تهیه شود. از این رو، وکیل می‌تواند قرارداد اختصاصی را برای شما ایجاد کند که به طور دقیق به نیازها و اهداف شما پاسخ دهد، چرا که وکلای حرفه‌ای با برخورداری از دانش عمیق پیرامون اصطلاحات حقوقی و نحوه ترجمه آنها، اطمینان حاصل می‌کنند که تمام جوانب قانونی به درستی در قرارداد شما منعکس شده است.

 وکیل می‌تواند در مذاکرات با طرف مقابل به شما کمک کند که بهترین شرایط را برای خودتان جلب کنید. همچنین مشاور حقوقی متخصص می‌تواند به شما کمک کند تا مسائل حقوقی آینده را پیش‌بینی کرده و مقرراتی را در قرارداد درج کنید که در صورت بروز اختلافات به حل آنها کمک کند.

در کل، تنظیم قرارداد توسط وکیل به شما کمک می‌کند تا از لحاظ حقوقی در معاملات و تعاملات خود اطمینان داشته باشید و از ورود به تعهداتی که ممکن است برای شما مشکل‌ساز شود، جلوگیری کنید. . آیا به دنبال راهی مطمئن برای حفظ حقوق و تعهدات خود در معاملات هستید؟ درخواست تنظیم قرارداد بهترین راه حل برای این مشکل است. با درخواست تنظیم قرارداد، می توانید از بروز اختلافات در آینده جلوگیری کرده و در صورت بروز هرگونه مشکل، به طور قانونی از حقوق خود دفاع کنید.

نحوه درخواست تنظیم قرارداد سفارشی:

چنانچه به دنبال درخواست تنظیم قرارداد اختصاصی برای معامله و همکاری‌های خود هستید، مجموعه وکیل‌باشی این امکان را برای شما فراهم کرده که بتوانید با ثبت درخواست تنظیم قرارداد سفارشی و تکمیل فرم مربوطه، تنظیم قرارداد اختصاصی خود را به وکلای متخصص تیم ما بسپارید.

با تکمیل فرم درخواست تنظیم قرارداد سفارشی، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و شما می‌توانید با انجام مشاوره قراردادی با وکیل متخصص، فرم قرارداد سفارشی خود را در ظرف 48 ساعت دریافت نمایید.

لازم به ذکر است که شما بعد از سفارش تنظیم قرارداد اختصاصی و دریافت آن، در صورتی که به توافق جدیدی با طرف قرارداد خود رسیده و ضروری دانستید تعهد جدیدی به فرم قرارداد اضافه کنید یا بندی از متن قرارداد سفارشی را تغییر دهید، می‌توانید تا ده روز انجام ویرایش فرم قرارداد سفارشی خود را کاملاً رایگان به متخصصین ما بسپارید. در ضمن شما می‌توانید از طریق تکمیل فرم تنظیم قرارداد سفارشی، به بررسی قرارداد و انجام بازنگری و اصلاحات آن، توسط بهترین وکیل تنظیم قرارداد نیز اقدام کنید.