قراردادها

لیست قراردادها بخش خرید و فروش

قرارداد اختصاصی می خواهید؟

قرارداد رو الان سفارش بده

قرارداد اختصاصی می خواهید؟

فرم رو تکمیل کن
اطلاعات تماس خود را در فرم مربوط به سفارش ثبت کنید تا کارشناسان ما ظرف 24 ساعت کاری با شما تماس بگیرند.
با وکیل مشورت کن
اطلاعات اولیه لازم برای تنظیم قرارداد را به وکیل بدهید تا مناسب ترین چارچوب قراردادی برای شما مشخص شود.
ظرف 2 روز قرارداد رو بگیر
فایل قرارداد حداکثر ظرف 48 ساعت کاری آماده می شود تا شما با خیال راحت آن را به امضاء طرفین برسانید.
قرارداد رو الان سفارش بده

فهرست قراردادهای خرید و فروش ملک

بیشک یکی از رایج ترین و پرکاربردترین قراردادهای میان افراد، قراردادهای خرید و فروش ملک می‌باشد. قراردادهای خرید و فروش ملک، قراردادهایی با موضوعیت خرید ملک و فروش ملک و به طور کلی معامله های ملکی است که خود به دسته بندی های متفاوتی تقسیم می‌گردد. از انواع قرارداد خرید و فروش ملک می توان به فرم قرارداد پیش فروش آپارتمان، فرم قرارداد خرید و فروش ملک مسکونی، فرم قرارداد وکالت در خرید ملک و فرم قرارداد فروش زمین اشاره نمود.

بهتر است یاد آور شویم، انواع قراردادهای خرید و فروش ملک از جمله توافق نامه هایی هستند که باید با دقت نگاشته شده و مورد بررسی وکیل امور ملکی قرار بگیرد در غیر این صورت، زمینه ساز چالش های حقوقی فراوانی خواهد شد و مشکلات بسیاری را به طرفین نمونه قراردادهای خرید و فروش ملکی تحمیل خواهد کرد؛ بنابراین به شما توصیه می‌کنیم چنانچه قصد انعقاد قرارداد ملکی اعم از انواع قرارداد خرید و فروش ملک تجاری، انواع قرارداد خرید و فروش ملک قولنامه ای، انواع قرارداد خرید و فروش ملک کلنگی و … را دارید، توافق خود را بدون وجود نمونه فرم قرارداد خرید و فروش ملک یا معامله املاک باقی نگذارید.

مجموعه وکیل‌‎باشی به عنوان مرجع تخصصی قرارداد، برای شما عزیزان بانک قرارداد خرید و فروش ملک یا به عبارتی دیگر قراردادهای امور ملکی را در نظر گرفته است که بتوانید در آن به قراردادهای تخصصی در زمینه بیع ملک دسترسی داشته و متن قراردادهای خرید و فروش ملک را به دو صورت word (قابل ویرایش_ورد) و pdf (قابل چاپ_پی دی اف) دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهید.

تماس
گفتگو
x
x
گفتگوی آنلاین
پاسخگوی سوالات شما هستیم
جهت شروع گفتگو پیام خود را تایپ و ارسال نمایید ، می توانید با نگه داشتن دکمه میکروفن صدای خود را ضبط و ارسال کنید.
صبور باشید ...