قراردادها

لیست قراردادها بخش مشارکت

قرارداد اختصاصی می خواهید؟

قرارداد رو الان سفارش بده

قرارداد اختصاصی می خواهید؟

فرم رو تکمیل کن
اطلاعات تماس خود را در فرم مربوط به سفارش ثبت کنید تا کارشناسان ما ظرف 24 ساعت کاری با شما تماس بگیرند.
با وکیل مشورت کن
اطلاعات اولیه لازم برای تنظیم قرارداد را به وکیل بدهید تا مناسب ترین چارچوب قراردادی برای شما مشخص شود.
ظرف 2 روز قرارداد رو بگیر
فایل قرارداد حداکثر ظرف 48 ساعت کاری آماده می شود تا شما با خیال راحت آن را به امضاء طرفین برسانید.
قرارداد رو الان سفارش بده

قراردادهای مشارکت در ملک

بیشک یکی از رایج ترین و پرکاربردترین قراردادهای میان افراد، قرارداد مشارکت در امور ملکی یا به عبارت دیگر قراردادهای شراکت در ملک می‌باشد. قرارداد مشارکت، قراردادهایی با موضوعیت شراکت در ملک به هر نحو است که خود به دسته بندی های متفاوتی تقسیم می‌گردد. از انواع قراردادهای مشارکت ملکی می توان به فرم قرارداد مزارعه، فرم قرارداد مشارکت در ساخت، فرم قرارداد حق العمل کاری در خرید زمین و فرم قرارداد حق ارتفاق اشاره نمود.

انواع قراردادهای شراکت در املاک از جمله توافق‌نامه هایی هستند که باید با دقت نگاشته شده و مورد بررسی وکیل ملکی و همچنین متخصص امور زمین قرار بگیرد؛ در غیر این صورت، زمینه‌ساز چالش های حقوقی فراوانی خواهد شد و مشکلات بسیاری را به طرفین قرارداد شراکت در ملک یا همان قراردادهای مشارکت در املاک تحمیل خواهد کرد؛ بنابراین به شما توصیه می‌کنیم چنانچه قصد انعقاد قرارداد مشارکت در ملک اعم از انواع شراکت نامه ملکی، انواع قرارداد مشارکت در ملک، انواع قرارداد مشارکت در زمین یا ساختمان و … را دارید، توافق خود را بدون وجود نمونه فرم قرارداد مشارکت در ملک باقی نگذارید.

مجموعه وکیل‌‎باشی به عنوان مرجع تخصصی قرارداد، برای شما عزیزان بانک قرارداد مشارکت ملکی یا به عبارتی دیگر قراردادهای شراکتی املاک را در نظر گرفته است که بتوانید در فهرست قراردادهای مشارکتی، به قراردادهای تخصصی مشارکت و یا متن شراکت‌نامه های ملکی دسترسی داشته و نمونه متن قرارداد مورد نظر را به دو صورت word (قابل ویرایش_ ورد) و pdf (قابل چاپ_ پی دی اف) دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهید.

تماس
گفتگو

پشتیبانی و مشاوره وکیل باشی

ما در کوتاه‌ترین زمان پاسخگوی شما هستیم

صبور باشید ...

افزودن فایل