قراردادها

لیست قراردادها بخش اجاره

قرارداد اختصاصی می خواهید؟

قرارداد رو الان سفارش بده

قرارداد اختصاصی می خواهید؟

فرم رو تکمیل کن
اطلاعات تماس خود را در فرم مربوط به سفارش ثبت کنید تا کارشناسان ما ظرف 24 ساعت کاری با شما تماس بگیرند.
با وکیل مشورت کن
اطلاعات اولیه لازم برای تنظیم قرارداد را به وکیل بدهید تا مناسب ترین چارچوب قراردادی برای شما مشخص شود.
ظرف 2 روز قرارداد رو بگیر
فایل قرارداد حداکثر ظرف 48 ساعت کاری آماده می شود تا شما با خیال راحت آن را به امضاء طرفین برسانید.
قرارداد رو الان سفارش بده

قراردادهای اجاره

بیشک یکی از رایج ترین و پرکاربردترین قراردادهای میان افراد، قراردادهای اجاره یا به عبارت دیگر اجاره نامه می‌باشد. قرارداد اجاره، قراردادهایی با موضوعیت اجاره ملک است که خود به دسته بندی های متفاوتی تقسیم می‌گردد. از انواع قراردادهای اجاره ملکی می توان به فرم قرارداد اجاره ملک مسکونی، فرم قرارداد اجاره یا همان اجاره نامه منزل و خانه، فرم قرارداد اجاره داروخانه و فرم قرارداد اجاره مغازه اشاره نمود.

انواع قرارداد اجاره از جمله توافق‌نامه هایی هستند که باید با دقت نگاشته شده و مورد بررسی وکیل امور ملکی قرار بگیرد؛ در غیر این صورت، زمینه ساز چالش های حقوقی فراوانی خواهد شد و مشکلات بسیاری را به طرفین اجاره نامه یا همان قرارداد اجاره تحمیل خواهد کرد؛ بنابراین به شما توصیه می‌کنیم چنانچه به عنوان موجر یا مستاجر قصد انعقاد قرارداد اجاره اعم از انواع قراردادهای اجاره اموال منقول و همچنین انواع قراردادهای اجاره اموال غیرمنقول، انواع قراردادهای اجاره ماشین یا دستگاه های صنعتی و … را دارید، توافق خود را بدون وجود نمونه فرم قرارداد اجاره یا اجاره نامه باقی نگذارید.

مجموعه وکیل‌‎باشی به عنوان مرجع تخصصی قرارداد، برای شما عزیزان بانک قرارداد اجاره یا به عبارتی دیگر قراردادهای اجاره و امور ملکی را در نظر گرفته است که بتوانید در آن به قراردادهای تخصصی اجاره دسترسی داشته و متن قرارداد اجاره و متن اجاره نامه مورد نظر خود را به دو صورت word (قابل ویرایش_ورد) و pdf (قابل چاپ_پی دی اف) دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهید.

تماس
گفتگو
x
x
گفتگوی آنلاین
پاسخگوی سوالات شما هستیم

برای دریافت پاسخ در صوت قطع ارتباط آنلاین ، لطفا با فشردن دکمه ذیل ، اعلان مروگر خود را فعال کنید.

جهت شروع گفتگو پیام خود را تایپ و ارسال نمایید ، می توانید با نگه داشتن دکمه میکروفن صدای خود را ضبط و ارسال کنید.
صبور باشید ...