فرم قضایی مورد نظر خود را پیدا کنید.

لیست فرم های قضایی بخش دعاوی مربوط به اعمال تجاری

فرم قضایی اختصاصی می خواهید؟

فرم قضایی رو الان سفارش بده

فرم قضایی اختصاصی می خواهید؟

فرم رو تکمیل کن
اطلاعات تماس خود را در فرم مربوط به سفارش ثبت کنید تا کارشناسان ما ظرف 24 ساعت کاری با شما تماس بگیرند.
با وکیل مشورت کن
با انجام مشاوره، موضوع پرونده خود را برای وکیل متخصص تشریح نمایید تا خواسته های دقیق برای طرح دعوا مشخص گردد.
ظرف 2 روز لایحه رو بگیر
فایل لایحه حداکثر ظرف 48 ساعت کاری آماده می شود تا شما اولین قدم برای پیروزی در دعوا را محکم بردارید.
فرم قضایی رو الان سفارش بده

دعاوی تجاری شامل دعاوی هستند که مربوط به تاجر، شرکت های تجاری مصرح در قانون تجارت و همچنین اسناد تجاری می‌باشند. دادخواست های دعاوی اعمال تجاری نیز، فرم چاپی مخصوص هستند که در رابطه با امور تجاری و دعاوی مربوط به تجارت، به دادگاه تقدیم می‌شود. فرم دادخواست های اعمال تجاری انواع متعددی دارد. از انواع دادخواست های تجاری می‌توان، فرم دادخواست اعلام ورشکستگی از سوی تاجر، فرم دادخواست مطالبه وجه چک و فرم دادخواست انحلال شرکت تضامنی و … را نام برد.

تنظیم دادخواست اعمال تجاری، امری حساس بوده و نیازمند تجربه و مهارت بالا در این زمینه است؛ زیرا که در صورت عدم تنظیم صحیح، بیانات شما در نمونه متن دادخواست های امور تجاری می‌تواند علیه شما استفاده گردد؛ اما متاسفانه بسیاری از افراد که به انواع فرم دادخواست های دعاوی تجاری نیاز دارند، بدون در نظر گرفتن نتایج و پیامدهای ارائه دادخواست غیر فنی، اقدام به ابلاغ نمونه دادخواست مربوط به اعمال تجاری ناصحیح نموده و از این طریق خود را به دردسرهای بزرگ حقوقی می‌اندازند.

مجموعه وکیل‌باشی به عنوان مرجع دانلود انواع دادخواست های تجاری، این امکان را برای شما فراهم نموده تا با جستجویی ساده در بانک دادخواست تجارتی در سایت، بتوانید اقدام به دانلود فرم دادخواست امور تجاری مورد نظر خود کرده و دو نسخه ورد WORD و پی دی اف PDF آن را دریافت کرده و مورد استفاده قرار دهید.

برای ثبت فرم دادخواست دعاوی تجاری، باید متن دادخواست مربوط به اعمال تجاری را که توسط وکیل متخصص تنظیم شده باشد، در دفتر خدمات قضایی به ثبت رساند، تا از این طریق خواسته شما پیگیری شده و به طرف مقابل ابلاغ گردد