فرم های قضایی

لیست فرم های قضایی بخش دعاوی مربوط به اعمال تجاری

فرم قضایی اختصاصی می خواهید؟

فرم قضایی رو الان سفارش بده

فرم قضایی اختصاصی می خواهید؟

فرم رو تکمیل کن
اطلاعات تماس خود را در فرم مربوط به سفارش ثبت کنید تا کارشناسان ما ظرف 24 ساعت کاری با شما تماس بگیرند.
با وکیل مشورت کن
با انجام مشاوره، موضوع پرونده خود را برای وکیل متخصص تشریح نمایید تا خواسته های دقیق برای طرح دعوا مشخص گردد.
ظرف 2 روز لایحه رو بگیر
فایل لایحه حداکثر ظرف 48 ساعت کاری آماده می شود تا شما اولین قدم برای پیروزی در دعوا را محکم بردارید.
فرم قضایی رو الان سفارش بده

اظهارنامه های دعاوی مربوط به اعمال تجاری

دعاوی تجاری، دعاوی هستند که در زمینه امور تجاری واقع می شود. اظهارنامه های امور تجاری نیز فرم های رسمی هستند که در زمینه اعمال تجاری، به طرف مقابل ارسال و ابلاغ می‌گردد. نمونه اظهارنامه های تجاری دارای اقسام مختلفی است؛ از انواع فرم اظهارنامه های دعاوی تجاری می‌توان فرم اظهارنامه مطالبه وجه سفته، فرم اظهارنامه استرداد چک پرداخت شده، فرم اظهارنامه مطالبه وجه چک و .. را نام برد.

تنظیم اظهارنامه اعمال تجاری، امری حساس بوده و نیازمند تجربه و مهارت بالا در این زمینه است؛ زیرا که در صورت عدم تنظیم صحیح، اظهارات شما در نمونه متن اظهارنامه های امور تجاری می‌تواند علیه شما استفاده گردد؛ اما متاسفانه بسیاری از افراد که به انواع فرم اظهارنامه های دعاوی تجاری نیاز دارند، بدون در نظر گرفتن نتایج و پیامدهای ارسال اظهارنامه غیر فنی، اقدام به ابلاغ نمونه اظهارنامه جرایم مربوط به اعمال تجاری ناصحیح نموده و از این طریق خود را به دردسرهای بزرگ حقوقی می‌اندازند.

مجموعه وکیل‌باشی به عنوان مرجع دانلود انواع اظهارنامه های تجاری، این امکان را برای شما فراهم نموده تا با جستجویی ساده در بانک اظهارنامه تجارتی در سایت، بتوانید اقدام به دانلود فرم اظهارنامه امور تجاری مورد نظر خود کرده و دو نسخه ورد WORD (قابل ویرایش_ورد) و پی دی اف PDF (قابل چاپ_پی دی اف) آن را دریافت کرده و مورد استفاده قرار دهید.

برای ثبت فرم اظهارنامه دعاوی تجاری، باید متن اظهارنامه مربوط به اعمال تجاری را که توسط وکیل متخصص تنظیم شده باشد، در دفتر خدمات قضایی به ثبت رساند تا از این طریق، خواسته شما پیگیری شده و به طرف مقابل ابلاغ گردد.