فرم قضایی مورد نظر خود را پیدا کنید.

لیست فرم های قضایی بخش دعاوی مربوط به قرارداد

فرم قضایی اختصاصی می خواهید؟

فرم قضایی رو الان سفارش بده

فرم قضایی اختصاصی می خواهید؟

فرم رو تکمیل کن
اطلاعات تماس خود را در فرم مربوط به سفارش ثبت کنید تا کارشناسان ما ظرف 24 ساعت کاری با شما تماس بگیرند.
با وکیل مشورت کن
با انجام مشاوره، موضوع پرونده خود را برای وکیل متخصص تشریح نمایید تا خواسته های دقیق برای طرح دعوا مشخص گردد.
ظرف 2 روز لایحه رو بگیر
فایل لایحه حداکثر ظرف 48 ساعت کاری آماده می شود تا شما اولین قدم برای پیروزی در دعوا را محکم بردارید.
فرم قضایی رو الان سفارش بده

اظهارنامه دعاوی مربوط به قرارداد

رابطه قراردادی از جمله رایج ترین روابط میان افراد در حوزه کار می‌باشد. اشخاص به دلایل مختلف از جمله کسب سود و توسعه زندگی و … دست به انعقاد قرارداد با دیگری می‌زنند؛ اما گاهی اوقات به اختلاف خورده و به دنبال احقاق حق می‌روند. یکی از اقداماتی که در این زمینه انجام می‌شود، ارسال اظهارنامه است. یکی از انواع اظهارنامه قضایی، اظهارنامه دعاوی مربوط به قرارداد است. اظهارنامه های امور قراردادی، فرم های رسمی هستند که در امور و دعاوی مربوط به قرارداد، به طرف مقابل ابلاغ می‌شوند. از فرم اظهارنامه های امور قراردادی، می‌توان اظهارنامه استرداد مبیع به علت فسخ معامله، اظهارنامه استرداد ثمن به علت بطلان معامله و … را نام برد.

تنظیم اظهارنامه های قراردادی، امری حساس بوده و نیازمند تجربه و مهارت بالا در این زمینه است؛ زیرا که در صورت عدم تنظیم صحیح، اظهارات شما در نمونه متن اظهارنامه های مربوط به قرارداد می‌تواند علیه شما استفاده گردد؛ اما متاسفانه بسیاری از افراد که به انواع فرم اظهارنامه امور قراردادی نیاز دارند، بدون در نظر گرفتن نتایج و پیامدهای ارسال اظهارنامه غیر فنی، اقدام به ابلاغ نمونه اظهارنامه مربوط قرارداد ناصحیح نموده و از این طریق خود را به دردسرهای بزرگ حقوقی می‌اندازند.

مجموعه وکیل‌باشی به عنوان مرجع دانلود انواع اظهارنامه ها، این امکان را برای شما فراهم نموده تا با جستجویی ساده در بانک اظهارنامه دعاوی مربوط به قراردادها در سایت، بتوانید اقدام به دانلود فرم اظهارنامه امور قرارداد مورد نظر خود کرده و دو نسخه ورد WORD و پی دی اف PDF آن را دریافت کرده و مورد استفاده قرار دهید.

برای ثبت فرم اظهارنامه مربوط به قرارداد، باید متن اظهارنامه دعاوی قرارداد را که توسط وکیل متخصص تنظیم شده باشد، در دفتر خدمات قضایی به ثبت رساند تا از این طریق، خواسته شما پیگیری شده و به طرف مقابل ابلاغ گردد.