فرم قضایی مورد نظر خود را پیدا کنید.

لیست فرم های قضایی بخش خانواده

فرم قضایی اختصاصی می خواهید؟

فرم قضایی رو الان سفارش بده

فرم قضایی اختصاصی می خواهید؟

فرم رو تکمیل کن
اطلاعات تماس خود را در فرم مربوط به سفارش ثبت کنید تا کارشناسان ما ظرف 24 ساعت کاری با شما تماس بگیرند.
با وکیل مشورت کن
با انجام مشاوره، موضوع پرونده خود را برای وکیل متخصص تشریح نمایید تا خواسته های دقیق برای طرح دعوا مشخص گردد.
ظرف 2 روز لایحه رو بگیر
فایل لایحه حداکثر ظرف 48 ساعت کاری آماده می شود تا شما اولین قدم برای پیروزی در دعوا را محکم بردارید.
فرم قضایی رو الان سفارش بده

اظهارنامه خانواده 

اظهارنامه برای موارد متعددی کاربرد دارند، یکی از کاربردها و استفاده هایی که از فرم اظهارنامه می‌شود، در بخش خانواده است؛ اظهارنامه های خانواده، فرم های رسمی هستند که در رابطه با دعاوی خانوادگی مورد استفاده قرار می‌گیرند. اظهارنامه های امور خانواده دارای اقسام مختلفی هستند، از انواع اظهارنامه های امور خانوادگی می‌توان به فرم اظهارنامه عدم تمکین زوجه، فرم اظهارنامه استرداد طفل، فرم اظهارنامه مطالبه مهریه و … را نام برد.

نحوه تنظیم متن اظهارنامه های خانوادگی، اهمیت زیادی در پیروزی شما در دستیابی به خواسته شما دارد و به همین دلیل باید توسط وکیل متخصص خانواده نگاشته شود؛ زیرا در صورت وقوع کوچکترین جزییات و نکات مهم نگارش اظهارنامه خانواده، اظهارات شما بر علیه شما استفاده خواهد شد.

مجموعه وکیل‌باشی به عنوان مرجع دانلود انواع اظهارنامه های خانوادگی، این امکان را برای شما فراهم نموده تا با جستجویی ساده در بانک اظهارنامه خانواده در سایت، بتوانید اقدام به دانلود فرم اظهارنامه خانواده مورد نظر خود کرده و دو نسخه ورد WORD و پی دی اف PDF آن را دریافت کرده و مورد استفاده قرار دهید.

برای ثبت فرم اظهارنامه دعاوی خانوادگی، باید متن اظهارنامه مربوط به خانواده را که توسط وکیل متخصص تنظیم شده باشد، در دفتر خدمات قضایی به ثبت رساند تا از این طریق، خواسته شما پیگیری شده و به طرف مقابل ابلاغ گردد.