فرم قضایی مورد نظر خود را پیدا کنید.

لیست فرم های قضایی بخش دعاوی شهرداری و دیوان عدالت اداری

فرم قضایی اختصاصی می خواهید؟

فرم قضایی رو الان سفارش بده

فرم قضایی اختصاصی می خواهید؟

فرم رو تکمیل کن
اطلاعات تماس خود را در فرم مربوط به سفارش ثبت کنید تا کارشناسان ما ظرف 24 ساعت کاری با شما تماس بگیرند.
با وکیل مشورت کن
با انجام مشاوره، موضوع پرونده خود را برای وکیل متخصص تشریح نمایید تا خواسته های دقیق برای طرح دعوا مشخص گردد.
ظرف 2 روز لایحه رو بگیر
فایل لایحه حداکثر ظرف 48 ساعت کاری آماده می شود تا شما اولین قدم برای پیروزی در دعوا را محکم بردارید.
فرم قضایی رو الان سفارش بده

یکی از دعاوی که کمتر اسمی از آن به میان آید ولی همچنان اهمیت زیادی را به خود اختصاص داده است،  دعاوی مربوط به شهرداری و دیوان عدالت ادارای است. برگ دادخواست دعاوی شهرداری و دیوان عدالت اداری نیز، فرم چاپی مخصوص است که برای آغاز رسیدگی به اینگونه دعاوی به دادگاه تقدیم می‌گردد. از انواع دادخواست های دعاوی دیوان عدالت اداری و دعاوی شهرداری، می‌توان فرم دادخواست مطالبه بهای اراضی تصرفی شهرداری و همچنین فرم دادخواست ابطال رای کمیسیون ماده 12 قانون زمین شهری را نام برد.

دادخواست های مربوط به شهرداری و دعاوی مربوط به دیوان عدالت اداری، به دلیل اهمیتی که دارند، بهتر است به وسیله وکلای متخصص در امور شهرداری و دیوان عدالت اداری نگاشته شوند؛ زیرا در صورت وقوع کوچکترین جزییات و نکات مهم نگارش دادخواست دعاوی شهرداری  و دیوان عدالت اداری، بیانات شما بر علیه‌تان استفاده خواهد شد.

مجموعه وکیل‌باشی به عنوان مرجع دانلود انواع دادخواست امور دیوان عدالت اداری و شهرداری، این امکان را برای شما فراهم نموده تا با جستجویی ساده در بانک دادخواست شهرداری و دیوان در سایت، بتوانید اقدام به دانلود فرم دادخواست شهرداری یا دیوان عدالت اداری مورد نظر خود کرده و دو نسخه ورد WORD و پی دی اف PDF آن را دریافت کرده و مورد استفاده قرار دهید.

برای ثبت فرم دادخواست دعاوی مربوط به شهرداری و دیوان عدالت اداری، باید متن دادخواست مورد نظر را که توسط وکیل متخصص تنظیم شده باشد، را در دفتر خدمات قضایی به ثبت رسانید تا از این طریق، خواسته شما پیگیری شده و به طرف مقابل ابلاغ گردد.