فرم قضایی مورد نظر خود را پیدا کنید.

لیست فرم های قضایی بخش دعاوی ملکی

فرم قضایی اختصاصی می خواهید؟

فرم قضایی رو الان سفارش بده

فرم قضایی اختصاصی می خواهید؟

فرم رو تکمیل کن
اطلاعات تماس خود را در فرم مربوط به سفارش ثبت کنید تا کارشناسان ما ظرف 24 ساعت کاری با شما تماس بگیرند.
با وکیل مشورت کن
با انجام مشاوره، موضوع پرونده خود را برای وکیل متخصص تشریح نمایید تا خواسته های دقیق برای طرح دعوا مشخص گردد.
ظرف 2 روز لایحه رو بگیر
فایل لایحه حداکثر ظرف 48 ساعت کاری آماده می شود تا شما اولین قدم برای پیروزی در دعوا را محکم بردارید.
فرم قضایی رو الان سفارش بده

دعاوی ملکی، عنوان دعاوی می‌باشد، که مرتبط با ملک و املاک بوده و حجم گسترده ای از پرونده های موجود در مراجع قضایی را، به خود اختصاص داده است. در زمان وقوع اختلاف در زمینه امور ملکی، یکی از مهمترین اقداماتی که طرفین می‌توانند انجام دهند، ارائه فرم دادخواست ملکی به مرجع قضایی است. نمونه دادخواست های املاک دارای انواع متفاوتی از جمله دادخواست استرداد سند مالکیت، دادخواست الزام موجر به تحویل مبیع، دادخواست اعلام بطلان عقد اجاره و … هستند؛ که هر کدام از فرم دادخواست های مذکور، دارای کاربرد خاص و قوانین ویژه خود می‌باشند.

تنظیم دادخواست دعاوی ملکی، امری حساس بوده و نیازمند تجربه و مهارت بالا در این زمینه است؛ زیرا که در صورت عدم تنظیم صحیح، اظهارات شما در نمونه متن دادخواست های املاک می‌تواند علیه شما استفاده گردد؛ اما متاسفانه بسیاری از افراد که به انواع فرم دادخواست ملکی نیاز دارند، بدون در نظر گرفتن نتایج و پیامدهای تنظیم دادخواست غیر فنی، اقدام به ارائه نمونه دادخواست دعاوی مربوط به املاک ناصحیح، نموده و از این طریق خود را به دردسرهای بزرگ حقوقی می‌اندازند.

مجموعه وکیل‌باشی به عنوان مرجع دانلود انواع دادخواست های ملک، این امکان را برای شما فراهم نموده تا با جستجویی ساده در بانک دادخواست ملکی در سایت، بتوانید اقدام به دانلود فرم دادخواست های دعاوی ملکی از لیست دادخواست های مربوط به املاک کرده و دو نسخه ورد WORD و پی دی اف PDF فرم مورد نظر را دریافت و مورد استفاده قرار دهید.

برای ثبت فرم دادخواست دعاوی مربوط به ملک، باید متن دادخواست مربوط به املاک را که توسط وکیل متخصص تنظیم شده باشد، در دفتر خدمات قضایی به ثبت رساند، تا از این طریق خواسته شما پیگیری شده و به طرف مقابل ابلاغ گردد.