فرم قضایی مورد نظر خود را پیدا کنید.

لیست فرم های قضایی بخش دعاوی ملکی

فرم قضایی اختصاصی می خواهید؟

فرم قضایی رو الان سفارش بده

فرم قضایی اختصاصی می خواهید؟

فرم رو تکمیل کن
اطلاعات تماس خود را در فرم مربوط به سفارش ثبت کنید تا کارشناسان ما ظرف 24 ساعت کاری با شما تماس بگیرند.
با وکیل مشورت کن
با انجام مشاوره، موضوع پرونده خود را برای وکیل متخصص تشریح نمایید تا خواسته های دقیق برای طرح دعوا مشخص گردد.
ظرف 2 روز لایحه رو بگیر
فایل لایحه حداکثر ظرف 48 ساعت کاری آماده می شود تا شما اولین قدم برای پیروزی در دعوا را محکم بردارید.
فرم قضایی رو الان سفارش بده

اظهارنامه دعاوی مربوط به املاک 

بی شک دعاوی مربوط به املاک، حجم بسیاری از پرونده های حقوقی و کیفری را تشکیل داده است. در زمان وقوع اختلاف در زمینه امور ملکی، یکی از اقداماتی که طرفین می‌توانند انجام دهند، ارسال فرم اظهارنامه ملکی است. نمونه اظهارنامه های املاک دارای انواع متفاوتی از جمله اظهارنامه استرداد سند مالکیت، اظهارنامه الزام موجر به تحویل مورد اجاره، اظهارنامه قلع و قمع بنا و … می‌باشد؛ که هر کدام از فرم اظهارنامه های مذکور، دارای کاربرد خاص و قوانین ویژه خود هستند.

تنظیم اظهارنامه دعاوی ملکی، امری حساس بوده و نیازمند تجربه و مهارت بالا در این زمینه است؛ زیرا که در صورت عدم تنظیم صحیح، اظهارات شما در نمونه متن اظهارنامه های املاک می‌تواند علیه شما استفاده گردد؛ اما متاسفانه بسیاری از افراد که به انواع فرم اظهارنامه ملکی نیاز دارند، بدون در نظر گرفتن نتایج و پیامدهای ارسال اظهارنامه غیر فنی، اقدام به ابلاغ نمونه اظهارنامه دعاوی مربوط به املاک ناصحیح نموده و از این طریق خود را به دردسرهای بزرگ حقوقی می‌اندازند.

مجموعه وکیل‌باشی به عنوان مرجع دانلود انواع اظهارنامه های ملک، این امکان را برای شما فراهم نموده تا با جستجویی ساده در بانک اظهارنامه ملکی در سایت، بتوانید اقدام به دانلود فرم اظهارنامه های دعاوی ملکی از لیست اظهارنامه های مربوط به املاک کرده و دو نسخه ورد WORD و پی دی اف PDF فرم مورد نظر را دریافت و مورد استفاده قرار دهید.

برای ثبت فرم اظهارنامه دعاوی مربوط به ملک، باید متن اظهارنامه مربوط به املاک را که توسط وکیل متخصص تنظیم شده باشد، در دفتر خدمات قضایی به ثبت رساند تا از این طریق، خواسته شما پیگیری شده و به طرف مقابل ابلاغ گردد.